Chci se objednat

Letní soutěž ZAHOĎ BRÝLE A ŽIJ NAPLNO!

14.07.2016
Letní soutěž ZAHOĎ BRÝLE A ŽIJ NAPLNO!

"Zbožňuju přírodu a jógu. Někdy mě to na procházce popadne a musím se protáhnout. Nechci riskovat, že mi brýle spadnou z nosu a budu je pak sbírat někde z bahna nebo je hledat v trávě," popisuje herečka Bára Mottlová jeden z důvodů, proč se rozhodla podstoupit laserovou operaci NeoSMILE 3D. Teď už ji brýle netrápí :-)

Zažíváte podobné situace? Podělte se o ně s ostatními a vyhrajte až 50% slevu na laserovou operaci!

 

Jak se soutěže zúčastnit?

Pošlete nám krátký popis (text v rozsahu 400 až 1000 znaků) a fotku situace nebo aktivity, při které Vás brýle omezují, nebo kterou kvůli brýlím nemůžete vůbec vykonávat. 

Své příspěvky do soutěže můžete posílat e-mailem na adresu soutez@neovize.cz nebo prostřednictvím soukromé zprávy na facebookový profil Oční kliniky NeoVize.  

 

Jaká Vás čeká odměna?

Každý, kdo pošle soutěžní příspěvek, získá slevu na laserovou operaci očí:

 • za zaslání 1 příspěvku získáváte slevu 1.000,-Kč na laserovou operaci obou očí metodou NeoSMILE 3D®nebo NeoLASIK HD®
 • za zaslání 2 a více příspěvků získáváte slevu 2.000,-Kč na laserovou operaci obou očí metodou NeoSMILE 3D® nebo NeoLASIK HD®.

 

Slevy za zaslání fotografií je navíc možné sčítat s aktuálními ceníkovými slevami na laserové operace (ne však již s dalšími slevami).

 

Originální příspěvky dále soutěží o věcné výhry:

Povedené příspěvky zveřejníme na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize, kde budou sbírat "To se mi líbí" (Like). Autoři 3 fotografií s nejvyšším počtem Like vyhrávají:

1. místo: 30% sleva na laserovou operaci očí  
2. a 3. místo:
poukaz na vyšetření před laserovou operací v hodnotě 1.000,-Kč


Kromě toho bude soutěžní příspěvky hodnotit interní komise NeoVize, která vybere výherce dalších skvělých cen:

1. místo: 50% sleva na laserovou operaci očí   
2. místo:
30% sleva na laserovou operaci očí  
3. místo: poukaz na vyšetření před laserovou operací v hodnotě 1.000,-Kč

 

Jak postupovat?

 1. Popište situaci nebo aktivitu, kterou chcete dělat bez brýlí (text v rozsahu 400 až 1000 znaků). Vyfoťte se.  
  Náš tip: Snažte se, aby příspěvek působil vesele, vtipně či jinak originálně. Pořadatel soutěže má totiž právo zveřejnit a vybrat tak do soutěže o věcné ceny pouze zajímavé příspěvky.

 2. Pozorně si přečtěte Všeobecné podmínky soutěže.  

 3. Pošlete 1 či více příspěvků na email soutez@neovize.cz nebo do soukromé zprávy na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize.

 4. Na Váš e-mail nebo do soukromé zprávy na Vašem facebookovém profilu Vám následně pošleme voucher na slevu na laserovou operaci očí. Sleva je určena pouze zasilateli příspěvku. Pokud víte o někom, komu by se sleva na operaci také hodila, může se rovněž zapojit do naší soutěže :-)
  Náš tip: Pokud se chystáte poslat více příspěvků, každý z nich by měl být originální. Podobné příspěvky budou ze soutěže vyřazeny (vybereme jen jeden z nich) a slevu dostanete pouze za jeden příspěvek.

 5. Sledujte, jak se Vašemu příspěvku daří na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize a udělejte maximum pro to, aby získal přímo na našem facebookovém profilu co nejvíce Like. Klidně otravujte všechny své přátelé a posílejte je na náš profil, ať dají hlas právě Vašemu příspěvku.

 6. Tohle všechno je potřeba stihnout do 15. září 2016 včetně, kdy naše soutěž končí.

 7. Poznačte si do diáře datum 20. září 2016, kdy vyhlásíme výsledky soutěže o věcné ceny - na těchto webových stránkách a na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize.

 

Těšíme se na originální soutěžní příspěvky ;-)