Chci se objednat

Nejlepší rok Vašeho života

05.01.2016
Nejlepší rok Vašeho života

Dali jste si na Nový rok odvážné předsevzetí, že změníte svůj život k lepšímu? Občas nemusíme pohnout vesmírem, abychom dokázali změnit vlastní svět. I malé změny dokáží nastartovat příval velkých změn. Podle psychologů někdy stačí změnit pár drobností a důležité věci se automaticky rozpohybují samy.

Malé "opravy" na těle či na duši mohou přinést velké výsledky. Víte, co se může stát, když si letos dáte do pořádku zrak?

 

Nové oči = nové změny v životě

Už dlouho v NeoVizi pozorujeme, že pacienti po odstranění dioptrií zažívají spoustu pozitivních změn. Pár týdnů po operaci přicházejí na kontrolu jako vyměnění. Provedli jsme proto on-line průzkum mezi 245 pacienty, kteří u nás podstoupili laserovou operaci. A výsledek?

  • 85% pacientů po odstranění dioptrií zaznamenalo pozitivní změny v osobním životě
  • 77% z nich tvrdí, že jejich život je po operaci mnohem pohodlnější
  • 70% pacientů zaznamenalo po zákroku pozitivní změny v práci
  • 6 z 10 pacientů hodnotí operaci jako nejlepší rozhodnutí svého života

 

Víc komplimentů

Nová jiskra v očích, vzpřímené držení těla, častější úsměv a pozitivnejší přístup k životu. To všechno pozorujeme na kontrolách pacientů, které jsme zbavili dioptrií šetrným femtosekundovým laserem. „Brýle lidé často vnímají jako obrovský hendikep. Omezují je i v aktivitách, které se zhoršeným zrakem zdánlivě nesouvisí. Ženy s vysokými plusovými dioptriemi mají problém se nalíčit. Tlustá skla jim navíc oči zbytečně nepřirozeně zvětšují. Skla s mínusovými dioptriemi naopak oči přehnaně zmenšují. Měsíc po operaci vidíme na kontrole úplně nové ženy - svobodnější, sebevědomější, vyrovnanější, vzpřímenější," prozrazuje oční lékařka MUDr. Adriana Smorádková.

 

Ušetříte

Pokud je Vám 30 let, nosíte brýle od dvanácti a ročně utratíte za kontaktní čočky 3 tisíce korun, do konce života utratíte za čočky ještě asi 144 tisíc korun. A to nepočítáme brýle. Nevěříte?
Spočítejte si své náklady na praktické kalkulačce, kterou jsme pro Vás připravili. Zjistíte, že laserová operace je investice, která se rozhodně vyplatí.

On-line kalkulačka zde 

 

Pohodlnější cestování

Ušetřené peníze můžete utratit třeba za vytouženou cestu kolem světa, road trip po Itálii nebo na poznávání Číny. Pokud nosíte brýle nebo čočky, musíte při cestách do vzdálených destinací vždy myslet na náhradní dioptrické brýle, náhradní čočky, pouzdro a roztok. Pokud něco z toho ztratíte, vzácná výprava může být bez dobrého zraku ztracená. Po operaci máte svůj dokonalý zrak neustále s sebou. Úžasné a praktické zároveň :-)

 

Nová svoboda

Už nemusíte myslet na to, zda máte pouzdro na brýle nebo kontaktní čočky pořád u sebe. V noci už nemusíte na nočním stolku šmátrat po brýlích pokaždé, když se chcete jít napít nebo třeba utišit své miminko. Při přechodu ze zimy do teplé místnosti si nemusíte sundávat zamlžené brýle. Večer můžete klidně usnout u televize a nezlomíte si obroučky. V létě můžete klidně nosit sluneční brýle, aniž byste je museli složitě kombinovat s brýlemi dioptrickými..... S novým dokonalým zrakem Vás tato omezení trápit nebudou. 

 

Větší pohodlí při sportu

Čím více dioptrií, tím nižší pocit jistoty při sportu. Někteří lidé s dioptrickou vadou raději nesportují vůbec. Nedokáží totiž správně odhadnout vzdálenost, mají problémy s prostorovou orientací, později si všímají překážek a často tak riskují pád či zranění.

Dokonalý zrak při sportu si užívá i primář naší sesterské kliniky NeoVízia v Bratislavě, MUDr. Radovan Piovarči, který podstoupil laserovou operaci v roce 2010. „Nový zrak si užívám v létě při plávání a v zimě na svahu. Dřív jsem si pod lyžařské brýle musel speciálním klipem připevňovat dioptrická skla, která se mi neustále zamlžovala. Dnes už mi mlha ani sníh nevadí. A spousta lidí mi říká, že jsem po operaci dokonce omládl,“ usmívá se primář Piovarči.