Chci se objednat

Fotosoutěž VYFOŤ BREJLOUNA

31.08.2015
Fotosoutěž VYFOŤ BREJLOUNA

Pro velký zájem soutěžících i hlasujících prodlužujeme fotosoutěž do 20.září 2015!

V NeoVizi zbožňujeme ten pocit, když si můžeme skočit šipku do vody, zahrát si plážový volejbal, vzbudit se v noci pod hvězdami a vidět všechno ostře bez toho, aby nás na nose tlačila brýlová obroučka. Víme, jaké tragikomické a nepohodlné situace nám dioptrické brýle dokáží - hlavně v létě - připravit. 

Podělte se o "brýlaté" fotografie ze svého života a vyhrajte skvělé ceny! 
Každý, kdo nám pošle fotku zachycující situaci, ve které mu brýle lezou pěkně na nervy, automaticky získá slevu na laserovou operaci očí. A navíc: pokud bude fotka originální, můžete dál soutěžit o Sony Playstation 4 nebo iPad mini!

 

Jaké fotografie posílat?

Všechny, ze kterých každý hned pochopí, že Vám brýle vážně ztrpčují život a nejraději byste je zahodili.
Těšíme se na kvalitní, vtipné a originální fotky :-) 

 

Jaká Vás čeká odměna?

Každý, kdo pošle foto, získá slevu na laserovou operaci očí:

 • za zaslání 1 fotky získáváte slevu 1.000,-Kč na laserovou operaci obou očí metodou NeoSMILE 3D® nebo NeoLASIK HD®
 • za zaslání 2 a více fotek získáváte slevu 2.000,-Kč na laserovou operaci obou očí metodou NeoSMILE 3D® nebo NeoLASIK HD®.

Slevy za zaslání fotografií je navíc možné sčítat s aktuálními ceníkovými slevami na laserové operace (ne však již s dalšími slevami).

 

Originální fotky dále soutěží o věcné výhry:

Povedené fotografie zveřejníme na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize, kde budou od široké veřejnosti "To se mi líbí" (Like). Autoři 10 fotografií s nejvyšším počtem Like vyhrávají:

1. místo: SONY PlayStation 4 nebo iPad mini nebo 50% sleva na laserovou operaci očí.   

2. – 5. místo: Balíček: poukaz na podrobné předoperační oční vyšetření na Oční klinice NeoVize Brno či DuoVize Praha, poukaz na nákup v oční optice OptoVize v hodnotě 500,-Kč, tričko s komiksovým motivem Laser Heroes.

6. – 10. místo: Balíček: poukaz na podrobné předoperační oční vyšetření na Oční klinice NeoVize Brno či DuoVize Praha, tričko s komiksovým motivem Laser Heroes, přívěšek na klíče.

Fotosoutěž Neovize 

Jak postupovat?

 1. Vyfoťte sebe nebo někoho blízkého (kdo bude s fotkou souhlasit) s brýlemi v situaci, kdy brýle skutečně překážejí. Z fotografie musí být zřejmé, že Vám brýle opravdu komplikují život. 
  Náš tip: Snažte se, aby byly fotky veselé, vtipné, nebo třeba odstrašující či jinak originální. Pořadatel soutěže má totiž právo zveřejnit a vybrat tak do soutěže o věcné ceny pouze zajímavé fotky.

 2. Pozorně si přečtěte Všeobecné podmínky soutěže.  

 3. Pošlete 1 či více fotografií na email soutez@neovize.cz nebo do soukromé zprávy na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize.

 4. Na email nebo do soukromé zprávy na Facebooku Vám následně pošleme voucher na slevu na laserovou operaci očí. Sleva je určena pouze zasilateli fotek. Pokud víte o někom, komu by se sleva na operaci také hodila, může se rovněž zapojit do naší soutěže :-)
  Náš tip: Pokud se chystáte poslat více fotek, můžete vyfotit stejnou osobu vícekrát, ale pokaždé v úplně jiné situaci. Podobné fotky budou ze soutěže vyřazeny (vybereme jen jednu z nich) a slevu dostanete pouze za jednu fotografii.

 5. Sledujte, jak se Vaší fotce daří na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize a udělejte maximum pro to, aby získala přímo na našem facebookovém profilu co nejvíce Like. Klidně otravujte všechny své přátelé a posílejte je na náš profil, ať dají hlas právě Vaší fotce.

 6. Tohle všechno je potřeba stihnout do 20. září 2015 včetně, kdy naše soutěž končí.

 7. Poznačte si do diáře datum 1. září 2015, kdy vyhlásíme výsledky soutěže o věcné ceny - na těchto webových stránkách a na facebookovém profilu Oční kliniky NeoVize.

 

Těšíme se na Vaše fotografie ;-)