Chci se objednat

3.generace laserových operací v NeoVizi

12.06.2015
3.generace laserových operací v NeoVizi

Laserové operace prošly obrovským vývojem.
Po 1.generaci zákroků, při kterých musel chirurg zcela odstranit povrch oční rohovky (metody známé jako LASEK či PRK), přinesl tým NeoVize jako první do České republiky operace 2.generace. U metod známých jako femtoLASIK či NeoLASIK HD® dochází k oddělení horní vrstvy rohovkové tkáně za pomocí šetrného femtosekundového laseru. 

Dnes přináší NeoVize jako jediná oční klinika v Brně již 3.generaci laserových zákroků v podobě šetrné operace NeoSMILE 3D, při které separuje femtosekundový laser přebytečnou tkáň přímo uvnitř rohovky a není tak potřeba povrch rohovky nijak odstraňovat ani oddělovat. 

Při zákroku NeoSMILE 3D® zůstává rohovka celistvá, a proto je tato operace zcela bezbolestná jak během zákroku, tak během hojení. Již večer po zákroku pacient normálně ´funguje,´ druhý den již většina pacientů pracuje. Obrovským přínosem zákroku NeoSMILE 3D® je téměř okamžité zařazení do aktivního života. Už za týden mohou pacienti zase sportovat, trénovat a plně si vychutnávat letní radovánky. Laserové operace proto provádíme celoročně. 

Většina očních klinik nabízí pacientům pouze laserové metody 1. a 2. generace. Chtějte pro své oči to nejlepší - chtějte NeoSMILE 3D®!

ReLEx SMILE v Brně pouze v NeoVizi