Chci se objednat

Naši odborníci na kongresu ASCRS v San Diegu

21.04.2015
Naši odborníci na kongresu ASCRS v San Diegu

Naši odborníci jsou v těchto dnech na výročním sympóziu ASCRS (American Society of cataract and refractive Surgery) v kalifornském San Diegu.

Na kongresu Americké společnosti pro kataraktovou a refrakční chirurgii naši lékaři nejen sbírají zkušenosti s nejnovějšími metodami, ale rovněž přenášejí o vlastních zkušenostech s inovativními postupy. 

Přednáška MUDr. Miriam Záhorcové z naší sesterské kliniky NeoVízia o nové metodě Raindrop zaznamenala velký zájem posluchačů z celého světa. V následné diskuzi pak paní doktorka odpovídala na řadu dotazů ze strany očních chirurgů.

Podle statistik doposud provedených implantací je MUDr. Záhorcová očním chirurgem s druhým nejvyšším počtem provedených zákroků Raindrop v Evropě. Síť našich klinik (NeoVize Brno, DuoVize Praha, a NeoVízia Bratislava) implantovala nejvíce Raindrop v rámci evropských zemí.

Výsledky našich očních chirurgů jsou velmi pozitivně hodnoceny jak ze strany výrobce Raindrop, tak i ze strany dalších lékařů, kteří ve světě implantace Raindrop provádějí. Úspěch našich lékařů dokládá i řada spokojených pacientů nejen po implantaci Raindrop.

Unikátní metoda Raindrop nabízí šetrnou možnost léčby presbyopie (vetchozrakosti). Vložením drobného implantátu do rohovky nedominantního oka dojde k drobné změně zakřivení rohovky a tím ke korekci vidění na blízko. Jde tedy o ideální řešení pro všechny, koho po čtyřicítce trápí brýle na čtení.

fotofotofoto