Chci se objednat

Sestra našeho optometristy po NeoLASIK HD®

27.10.2014
Sestra našeho optometristy po NeoLASIK HD®

Paní Andrea Jandová nosila brýle od střední školy. "Najednou přes prázdniny se mi oči zhoršily a ve třetím ročníku na střední škole jsem dostala první brýle," vzpomíná Andrea.

"Kontaktní čočky jsem se snažila nosit co nejméně, protože vím, že očím moc neprospívají. Používala jsem proto jen jednodenní čočky na sport. Musela jsem tím pádem pořád přemýšlet dopředu, co budu celý den dělat, a podle toho jsem si ráno brala buď čočky nebo brýle," popisuje svoji situaci před operací pacientka Andrea.
A dodává: "Protože mám oči nebvykle daleko od sebe, měla jsem hodně omezený výběr brýlových obrouček. Většinou jsem si musela vybrat ze tří nebo čtyř, které na moje oči správně seděly." 

"Jednou jsem četla dětem pohádku a brýle jsem si odložila vedle sebe ne zem. Když jsem se pak zvedala, na brýle jsem si šlápla. Byly ohnuté a nemohla jsem je nosit. Náhradní brýle jsem samozřejmě neměla. Tehdy jsem si uvědomila, jak jsem na brýlích závislá," popisuje Andrea důvody, proč se rozhodla pro laserovou operaci.

"Můj bratr navíc pracuje v NeoVizi jako optometrista. Vím, že by mi zákrok nedoporučil, pokud by si nebyl jistý výsledkem. Na jeho radu jsem tedy laserový zákrok podstoupila," vysvětluje Andrea. 

"Celá operace byla velmi rychlá. Trochu nepříjemná byla světla, do kterých jsem se měla během zákroku dívat, ale jinak mě nic nebolelo," popisuje průběh zákroku NeoLASIK HD® pacientka.

"Ráno, hned po probuzení, jsem hleděla z okna, kam až vidím. Je to najednou jiný svět," usmívá se Andrea