Chci se objednat

NeoVize vyhlášena 3.firmou roku v Praze!

22.10.2014
NeoVize vyhlášena 3.firmou roku v Praze!

V úterý 21.října byly vyhlášeny výsledky pražského kola 9.ročníku Soutěže cen Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2014. 

Oční klinika NeoVize bodovala hned ve dvou kategoriích soutěže:

  • jako úspěšná firma, když obsadila celkové 3. místo v soutěži Firma roku 2014 pro pražský region,
  • jako firma s vysokou společenskou odpovědností oceněná titulem Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2014.

 

Ocenění za NeoVizi převzal spoluzakladatel a ředitel společnosti, Petr Kocian. "Tohoto úspěchu si nesmírně vážím. Je to velké ocenění naší společné práce a důkaz, že naší práci děláme dobře a se srdcem," hodnotí úspěch NeoVize Petr Kocian. 

Soutěž Firma roku je jedním z největších podnikatelských klání v České republice. Jednotlivé firmy jsou posuzovány podle způsobu podnikání, podnikatelského příběhu a vybraných finančních ukazatelů. Úspěšní účastníci krajských kol postupují do celorepublikového kola soutěže. 

Společnosti, které se zapojily do soutěže Vodafone Odpovědná firma roku 2014, musely prokázat vysokou míru společenské odpovědnosti a environmentální přístup k podnikání. Porota hodnotila kritéria zohledňující dopady podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.

„Neovize se nestaví zády k ochraně životního prostředí. Vysazují se zde stromy, používají se nízkoenergetické zdroje. Co se týče společenské odpovědnosti, ocenili jsme hned několik aktivit společnosti. Zaměřují se na prevenci očních vad a onemocněni. Spolupracuji také s organizacemi sdružujícími osoby se zrakovým onemocněním,“ vysvětlila Alice Nemčok z Vodafonu.

 

Výsledky krajského kola soutěže Firma roku 2014:

Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2014

1. Hormen CE (Praha 4)
2. Nové horizonty (Praha 10)
3. Neovize (Praha 8)

 

Vodafone Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2014

1. Neovize (Praha 8)

 

Článek Hospodářských novin čtěte zde.

fotofotofotofotofotofotofotofoto