Chci se objednat

Metoda Raindrop nadchla oční chirurgy na mezinárodním kongrese v Londýně

25.09.2014
Metoda Raindrop nadchla oční chirurgy na mezinárodním kongrese v Londýně

Srovnání dostupných metod léčby presbyopie na mezinárodním kongrese ESCRS v Londýně ukázalo, že metoda Raindrop dosahuje prokazatelně nejlepších pooperačních výsledků ze všech porovnávaných metod.

Na XXXII. kongrese Evropské společnosti kataraktových a refrakčních chirurgů (ESCRS) v Londýně prezentovala společnost Revision Optics pooperační výsledky implantace hydrogelových inlayů Raindrop. Tyto mikroimplantáty dokáží díky lehké úpravě tvaru rohovky korigovat vidění na čtecí vzdálenost. 

Pacienti, kteří vidí dobře do dálky, ale po čtyřicítce je začal trápit problém "krátkých rukou," se tak díky Raindropu mohou jednoduše zbavit brýlí na čtení.

Ze všech existujících implantátů na odstranění presbyopie (vetchozrakosti) vyšel podle celosvětových výsledků nejlépe Raindrop, který v České republice exkluzivně nabízejí pouze oční kliniky NeoVize v Brně a DuoVize v Praze.

Po celém světě již bylo provedeno na tři tisíce implantací Raindrop a výsledky těchto operací jsou v porovnání s ostatními metodami prokazatelně nejlepší. 

Implantaci Raindrop si v Londýně procvičili i naši oční chirurgové. V takzvané "wet lab" si zacházení s Raindrop vyzkoušela primářka MUDr. Věra Kalandrová i MUDr. Kristina Vodičková, Ph.D.

Metodu Raidrop nyní našim pacientům nabízíme za speciální cenu 25.000,-Kč!

MUDr. Kalandrová, Raindrop inlay   MUDr. Vodičková, Raindrop inlay