Chci se objednat

Užívám si nový zrak po NeoSMILE 3D®

30.05.2014
Užívám si nový zrak po NeoSMILE 3D®

Naše pacientka Linda se stále usmívá. A má proč: na naší klinice se definitivně zbavila dioptrií a tím i brýlí a kontaktních čoček.

"Čočky jsem nosila asi 12 let. O oční operaci jsem uvažovala celkem dlouho, až mě nakonec přesvědčili kamarádi, kteří laserový zákrok v NeoVizi již podstoupili a byli moc spokojení," vzpomíná na své rozhodování Linda.

Když viděla, jak se kamarádům zjednodušil život, chtěla si také užívat sport, cestování a třeba i kino bez brýlí nebo kontaktních čoček. "O jiné klinice jsem ani neuvažovala, protože jsem měla skvělé reference na NeoVizi," dodává Linda.

Ještě než Linda přišla k nám na kliniku, podrobně si prostudovala naši nabídku laserových metod na webu. Rozhodla se pro novou a velmi šetnou metodu NeoSMILE 3D®, při které dioptrie odstraňuje femtosekundový laser. V rohovce vytvoří laser pouze 3mm řez ve tvaru úsměvu, jinak zůstává povrch oka zcela neporušen. 

"Operace jsem se vůbec nebála. Naopak jsem se moc tešila, až uvidím bez brýlí," popisuje své nadšení pacientka. "Operace proběhla v pořádku, po zákroku mě chvíli pálily oči, ale to brzy přešlo. Odpoledne jsem se na pár hodin prospala, a když jsem se probudila a otevřela oči, nejprve jsem se lekla, že jsem si před spaním zapomněla vyndat kontaktní čočky. Teprve pak mi došlo, že už je nikdy nebudu potřebovat," usmívá se Linda.