Chci se objednat

Po operaci mi začal nový život

25.04.2014
Po operaci mi začal nový život

Pan inženýr Trefilík přišel na naši kliniku s diagnostikovaným šedým zákalem. A protože utrácel spoustu peněz za multifokální brýlové čočky, začal přemýšlet o možnosti zbavit se zákalu i dioptrií a astigmatismu při jednom zákroku.

"Na NeoVizi jsem slyšel dobré reference, ale přesto jsem se na vstupní vyšetření objednal ještě i do Zlína. Říkal jsem si, že vyzkouším více klinik, a kde se mi bude víc líbit, tam se nechám operovat. Na jinou kliniku už jsem nakonec ani nešel. NeoVize mě přesvědčila hned při první návštěvě. Oceňuji především přístup personálu, vybavení kliniky a vysokou odbornou úroveň," popisuje svoji zkušenost s naší klinikou pan Trefilík.

MUDr. Tomáš Jurečka panu Trefilíkovi doporučil trifokální nitrooční čočku AcryLisa Zeiss, která dokáže plně nahradit multifokální brýle. "Brýle jsem měl asi čtvery - na počítač, na čtení, do auta a ještě na běžné nošení. Utratil jsem za ně hromadu peněz a stejně mé vidění nebylo úplně kvalitní," vzpomíná na život s brýlemi pan Trefilík.

"Šedý zákal mi hodně komplikoval život. Viděl jsem zakaleně, jako z akvária, takže jsem se na operaci moc těšil. Když jsem pak druhý den po zákroku viděl ten rozdíl, na operaci druhého oka jsem se těšil ještě víc. Dnes mohu bez brýlí napsat SMS, v autě vidím na palubní desku i co se děje kolem a nepotřebuji žádné brýle. Je to prostě nový život," shrnuje Karel Trefilík.