Chci se objednat

Řidič z povolání po implantaci multifokální čočky: Vidění je perfektní!

17.03.2014
Řidič z povolání po implantaci multifokální čočky: Vidění je perfektní!

Náš pacient je řidičem z povolání. Jeho práce je ale současně i jeho koníčkem. "Rád jezdím nejen autem, ale i na motorce," říká o sobě.

"Před operací jsem měl asi jednu a půl dioptrie do dálky. Protože řízení v brýlích bylo nepohodlné, rozhodl jsem se svoji dioptrickou vadu řešit," vzpomíná pacient.

"I když jsem už měl trochu problémy se čtením na blízko, původně jsem přemýšlel jen o korekci vidění do dálky. Pan doktor Jurečka ale mi po podrobném vyšetření doporučil multifokální čočku. Prostě jsem mu důvěřoval a byla to skvělá volba," popisuje spokojený pacient své rozhodnutí.

"Všichni se o mě starali vzorně. Operovala mě paní primářka Kalandrová a zákrok byl tak rychlý, že jsem jí nakonec ani nestihl poděkovat," směje se pacient.

"Hned po zákroku jsem cítil, že všechno dopadlo dobře. Už po operaci prvního oka jsem po odkrytí obvazu viděl mnohem lépe. A po operaci druhého oka je moje vidění perfektní. Cestou na kontrolu po druhém zákroku jsem i bez brýlí jasně viděl všechny názvy ulic a popisná čísla," užívá si svůj nový zrak pacient.  

Blahopřejeme!