Chci se objednat

Výherkyně naší fotosoutěže na vstupním vyšetření

06.03.2014
Výherkyně naší fotosoutěže na vstupním vyšetření

Dnes přišla na kliniku výherkyně zimní fotosoutěže "Vytři všem zrak!" Veronika Bláhová. Podstoupila vstupní vyšetření před laserovou operací, kterou vyhrála právě v naší soutěži.

Veronika se svojí vítěznou fotografií na Facebooku během jednoho měsíce nasbírala přes 4.000 like a všem doslova vytřela zrak.

Veronika velmi aktivně sportuje. Začínala s volejbalem, brzy ale přesedlala na cyklistiku. Nejprve závodila na horském kole, pak se věnovala cyklokrosu a loni vyhrála Český pohár žen na silnici. Českou republiku reprezentuje i v mezinárodních závodech.

"V brýlích závodit nemůžu, takže nosím kontaktní čočky. Někdy se mi ale na kole stane, že mi do oka padne bláto nebo jiná nečistota. Pod kontaktní čočkou mě to pak hodně dráždí a často musím čočku i vyhodit," popisuje své zkušenosti s kontaktními čočkami Veronika.

Dnes udělala první krok k životu bez brýlí a čoček. Během podrobného vstupního vyšetření Veronika podstoupila:

  • zjišťování anamnézy (celkové zdravotní a oční historie),
  • vyšetření zrakové ostrosti a změření očního tlaku,
  • měření průměru, tloušťky a zakřivení rohovky,
  • vyšetření binokulárního vidění (spolupráce obou očí) a subjektivní refrakce optometristou na počítačovém foropteru,
  • vyšetření okolí oka a předního segmentu oka (rohovka, přední komora, duhovka, čočka),
  • vyšetření očního pozadí (sítnice a sklivce, zrakového nervu) lékařem.

 

Na základě tohoto podrobného vyšetření jí primářka naší kliniky, MUDr. Věra Kalandrová, doporučila zákrok NeoLASIK HD®

„Obtíže při sportu jsou jednou z hlavních příčin, proč se na nás lidé obracejí. Naštěstí máme dnes k dispozici bezbolestné a spolehlivé zákroky, které nijak nesnižují odolnost oka a zajistí vysokou kvalitu vidění,“ popisuje MUDr. Kalandrová. "Metodu NeoLASIK HD® volí více než 95% pacientů naší kliniky. Samotný zákrok netrvá déle než 15 minut a HD zrak si můžete užívat už několik hodin po operaci. K NeoLASIK HD® navíc dostanete doživotní záruku v ceně zákroku," dodává primářka Kalandrová.

fotofotofotofotofotofotofotofoto