Chci se objednat

Pacientka Romana vidí po NeoLASIK HD® jako ostříž

06.02.2014
Pacientka Romana vidí po NeoLASIK HD® jako ostříž

Studentka Romana Ostrýžová se věnuje myslivosti. Většinu volného času tráví v přírodě, ať už na posedu nebo při různých sportovních aktivitách. Brýle i kontaktní čočky jí pobyt ve venkovním prostředí hodně komplikovaly. "Často jsem neměla možnost umýt si pořádně ruce. Sahat si do očí kvůli kontaktním čočkám tak bylo hodně nepříjemné. Navíc jsem jednou při plavání kontaktní čočku úplně ztratila," vzpomíná na obtíže s čočkami Romana.

K rozhodnutí pro laserovou operaci ji přivedlo její okolí. "Tři kamarádi už laserovou operaci podstoupili a strašně si to chválili. Začala jsem tak o laseru také přemýšlet. Definitivně jsem se rozhodla, když se uvolnilo jedno místo ve skupině na Lasik party. Skupinová sleva mě přesvědčila. Důležitou roli sehrála ale i doživotní záruka," komentuje své rozhodnutí Romana.

"Operace jsem se vůbec nebála. Naopak jsem uklidňovala ostatní pacienty i svoji maminku, která měla ze zákroku strach za mě," usmívá se studentka. "Průběh zákroku byl úplně v pohodě. Asi pět minut po laseru mě oči trochu štípaly, ale to bylo vše, žádná bolest. Doma jsem pak několik hodin prospala a večer jsem se už dívala na televizi," popisuje svůj přechod na HD zrak Romana.  

MUDr. Tomáš Jurečka, Ph.D., u kterého byla dnes Romana na pooperační kontrole, se usmívá nad výsledky operace: "Pacientce na kontrolním měření vyšly samé nuly. To je opravdu krásný výsledek."  

Výsledky měření dioptrií u Romany Ostrýžové po zákroku NeoLASIK HD® (levé a pravé oko):

fotofoto