Chci se objednat

Tým NeoVize na kongresu ESCRS v Amsterdamu

13.10.2013
Tým NeoVize na kongresu ESCRS v Amsterdamu

Kongres Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie (European Society for Cataract & Refractive Surgeons – ECRS) patří k nejprestižnejším světovým oftalmologickým kongresům. Letošní XXXI. ročník (5.-9. október 2013) sa konal v Amsterdamu. Oční lékaři a optometristé kliniky NeoVize se společně se svými kolegy ze sesterských klinik DuoVize Praha a NeoVízia Bratislava vzdělávali na přednáškach, seminářích a praktických workshopech v těchto oblastech: 

- nitrooční operace dioptrických vad: roky praxe potvrzují kvalitu prémiových nitroočních čoček  RESTOR

- léčba vysokých dioptrických vad: zkušenosti prestižních evropských pracovišť vyzdvihují přínos fakických nitroočních čoček včetně ICL

- novinky v léčbě keratokonu: výsledky kongresu potvrdily výborné výsledky metod CXL, ICRS a keraring

- laserové operace diptrických vad: trendem jsou šetrné operacie femtosekundovým laserem a metoda Smile, kterou v současné době zavádíme i na klinice NeoVize

Smile je patentovaná laserová metoda, při které celou "práci" vykonává femtosekundový laser VisuMax od firmy Carl Zeiss. Metoda nevyužívá excimerový laser a chirurg odstraňuje dioptrie bez vytvoření flapu.

„Máme radost, že NeoVize neustále příchází s investicemi do inovativních světových operačních metod. Jsme hrdí, že již brzy budeme moci našim pacientům nabídnout oba nejmodernější laserové postupy odstraňování dioptrií – metodou NeoLASIK HD a nově metodou Smile,“ prozrazují naši lékaři.