Chci se objednat

Komunikace s pacientem je důležitá

20.05.2013
Komunikace s pacientem je důležitá

Společnost Alcon v sobotu 18. května uspořádala v Praze již druhý stupeň odborného semináře Insight meeting, jehož cílem je sdílení zkušeností předních evropských klinik s komunikací s pacietem.

U nás na Oční klinice NeoVize víme, jak jsou pro pacienta, který přichází na oční kliniku, důležité informace o tom, co jej čeká. Proto se vždy snažíme každému pacientovi poskytnout maximum informací o onemocnění nebo oční vadě, o možnostech a způsobu jejich řešení. Všechny informace předkládáme pacientovi ve srozumitelné formě a také jsme každému pacientovi vždy k dispozici v případě neporozumnění.

 

Insight meeting, Praha 2013, ing. Miroslava Chládková přednáší o edukaci pacienta

 

Na Insight meeting přednesla příspěvek o komunikaci s pacientem za Oční kliniku NeoVize ing. Miroslava Chládková. Seznámila lékaře z předních evropských klinik s procesem vzdělávání pacienta před příchodem na Oční kliniku NeoVize, s projekty, které na Oční klinice NeoVize provádíme s cílem zvýšení informovanosti veřejnosti o refrakční a kataraktové chirurgii, o nejnovějších technologiích a postupech. Příspěvek vyvolal velmi živou diskusi a jeho obsah byl vysoce ceněn.