Chci se objednat

Kvalita poskytované péče je potvrzena: ISO 9001:2008

03.04.2013
Kvalita poskytované péče je potvrzena: ISO 9001:2008

Záruka nejvyšší kvality, bezpečnosti, důvěry. To všechno představuje nezávislý certifikát kvality ISO 9001: 2008. Více než 3500 odborných spolupracovníků uznávané švýcarské Mezinárodní agentury pro standardizaci posuzuje úroveň kvality téměř ve všech oblastech našeho života. V březnu 2013 získala prestižní ocenění kvality také Oční klinika NeoVize Brno. Mezinárodní certifikáty jsou pro pacienty praktickou pomůckou při výběru zdravotnického zařízení se zaručenou poskytovanou kvalitou.

Několikaměsíční certifikační proces, ve kterém nezávislí auditoři Mezinárodní agentury pro standardizaci  hodnotili management kvality na Oční klinice NeoVize, skončil 18. 3. 2013. Oční klinika NeoVize získala prestižní ocenění v oblasti: „Poskytování ambulantní diagnostické a léčebné péče v oblasti oftalmologie se specializací na oční mikrochirurgii včetně refrakční, kataraktové, vitroretinální chirurgie a léčby strabismu“.

Mezinárodní norma ISO 9001:2008 představuje pro pacienty  Oční kliniky NeoVize záruku nejvyššího stupně managementu kvality. Udělený certifikát platí tři roky, tj. do 18. března 2016 za předpokladu následného uspokojivého udržování funkčnosti systému managementu a kvality služeb.

 

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize

 

Ředitel kliniky Petr Kocian udělení certifikátu komentoval: „Naším hlavním cílem je vysoká úroveň zdravotní péče a maximální spokojenost pacientů. Klademe velký důraz na osobní přístup personálu k pacientům. Tyto cíle jsou dosahované a udržované i za pomoci certifikace řízení, což dává jasný signál pacientům o kvalitě zařízení."

 

 

 

Oční klinika NeoVize získala certifikát ISO 9001:2008

 

Co je ISO?

Mezinárodní organizace pro standardizaci (International Organization for Standardization) je největší světové sdružení normalizačních organizací, které se zabývá tvorbou mezinárodních ISO norem v oblasti technologií, průmyslu zboží a služeb. Od roku 1947 vydala více než 19 500 mezinárodních standardů. Mezinárodní standardy ISO jsou zárukou kvality téměř ve všech oblastech našeho života – od kvality potravin po IT, od zemědělství až po zdravotnictví. ISO je poradním orgánem například: UNESCO, ECOSOC, FAO, IAEA, ICAO. www.iso.org

 

Společnost AUDISO s.r.o. byla založena v roce 2005. Podnětem k založení společnosti bylo vytvoření nezávislého certifikačního orgánu zaměřeného na certifikaci systémů řízení. Snahou společnosti je poskytovat vysoce kvalifikované služby založené na odbornosti a profesionalitě vlastních i spolupracujících pracovníků.