Chci se objednat

Žádejte nejvyšší možnou kvalitu i v pooperační péči!

02.11.2012
Žádejte nejvyšší možnou kvalitu i v pooperační péči!

Na Oční klinice NeoVize jsme provedli další krok, který staví naši péči a poskytovanou léčbu na úroveň nejlepších pracovišť Evropy a světa. V rámci pooperační péče u refrakčních operací jsme zavedli jako standard používání umělých slz Systane, které stojí na špičce kvality a účinnosti.

Pooperační péče je u refrakčních operací velmi důležitá a zásadně ovlivňuje i vlastní výsledek zákroku – tj. ostré a jasné vidění.

 

Kvalitní umělé slzy Systane - součást pooperační péče na Oční klinice NeoVize

Po refrakčním zákroku je nutné, aby si pacient po dobu cca týdne kapal jednak kapky s obsahem antibiotik, ale také umělé slzy, které pomáhají operovaným očím udržet kvalitní slzný film. Pouze kvalitní slzný film umožní rychlé hojení a zabrání možné infekci. Navíc zabezpečí komfortní pocit pacienta.

Pro vytvoření slzného filmu maximálně podobného přirozenému, je zásadní složení umělých slz. Umělé slzy zn. Systane neobsahují dráždivé konzervační látky a svým složením se blíží složení lidských slz. Na trhu jsou k dispozici v několika formách a proto se pro pacienta vždy mohou vybrat ty nejvhodnější.

V rámci pooperační péče refrakčního pacienta dostanete na Oční klinice NeoVize umělé slzy zn. Systane zcela zdarma. Pro další použití jsme Systane pro vás připravili k nákupu za výhodnou cenu.

O umělých slzách zn. Systane si můžete přečíst zde.