Chci se objednat

Laserové zákroky - kvalitní péče, trvalé výsledky, dostupné všem

22.07.2012
Laserové zákroky - kvalitní péče, trvalé výsledky, dostupné všem

U nás na Oční klinice NeoVize si každý klient může zvolit péči, která je pro něj dostupná.

Naši zkušení lékaři vám, našim pacientům, vždy doporučí nejvhodnější metodu léčby vaší oční vady, ale vždy je na vás, kterou z navržených metod zvolíte. Naše péče i nabídka je komplexní a chápeme, že finanční hledisko je také velmi důležitým faktorem výběru.

Proto jsme pro vás připravili velmi atraktivní program NeoLASIK na splátky. V rámci tohoto programu si můžete platbu na laserový zákrok NeoLASIK nebo NeoLASIK HD® rozložit až na 1 rok, při zaplacení minimálně 50% z ceny zákroku v den operace. Splátky jsou zcela bezúročné.

Pokud jste student a máte studujícího kamaráda nebo kamarádku, můžete využít letní akci 3+1, kdy zaplatíte operace pouze 3 očí a my platíme operaci toho čtvrtého!

barevná mladá dívka

Jestliže však opravdu hledáte nízkou cenu a přitom máte zájem podstoupit zákrok na naší klinice, zvolte laserový zákrok metodou PRK. Jedná se o povrchovou metodu, u které se nepoužívá femtosekundový laser. Doba rekonvalescence je delší. Tato metoda má ověřené výsledky a je v současnosti využívána u pacientů, pro které není z důvodu nedostatečné tloušťky rohovky vhodná metoda NeoLASIK, nebo u pacientů, kteří dávají přednost nízké ceně. Laserový zákrok PRK, vám můžeme nabídnout za výjimečně nízkou cenu 9800,-.

Potřebujete se poradit? Tak zavolejte a naše zkušené operátorky call centra vám ochotně poradí.

tel: 775 858 700

Nebo nám napište: info@neovize.cz

Určitě najdeme pro vás to nejlepší řešení, které vám zajistí ostrý pohled na svět a přitom bude respektovat vaše finanční možnosti.