Chci se objednat

Operace šedého zákalu v krátkých termínech

22.06.2012
Operace šedého zákalu v krátkých termínech

Na Oční klinice NeoVize provádíme operace šedého zákalu zcela bez omezení. Klienti všech zdravotních pojišťoven, včetně Všeobecné zdravotní pojišťovny, se mohou objednávat na vstupní vyšetření a následné operace ve zcela běžných termínech a po celé léto.

 

 

 

Oční klinika NeoVize nabídla také řešení paní Forejtkové, kterou bohužel muselo odmítnout jiné pracoviště z důvodu přečerpání limitů.

Paní Forejtkové jsme okamžitě nabídli pomoc a odperujeme ji v termínu, který pro ni bude vyhovující", sdělil Televizi Nova včera ředitel Oční kliniky NeoVize, Petr Kocian. O dalším průběhu jejího případu vás budeme informovat.

 

Pokud se pacient rozhodne objednat se na vstupní vyšetření před operací šedého zákalu, bude mu nabídnut termín i v letních měsících přibližně do týdne. Následně poté operační termín do maximálně 14 dní.V průběhu letních měsíců nebude provoz Oční kliniky NeoVize v letních měsících nijak omezen a budeme se tak snažit nabídnout alternativní řešení pro všechny pacienty, kteří byli v jiných zařízeních odmítnuti z důvodu přečerpání limitů pro operace šedého zákalu.

 

Na Oční klinice NeoVize navíc každý pacient dostává ZCELA BEZ DOPLATKU při operaci šedého zákalu jako standard vysoce kvalitní čočku se žlutým filtrem, která chrání jeho sítnici před negativními účinky slunečního záření. Navíc je operace provedena mikrochirurgickým řezem pouze 2.2mm, který zajistí rychlé a bezpečné pooperační hojení. A protože je pro nás zdraví pacienta opravdu na prvním místě, tak každý pacient má u nás jistotu, že při operaci je použit vysoce kvalitní operační gel, který účinně chrání vnitřní struktury oka při operaci před poškozením.

 Acrysoft žlutá čočka

Je samozřejmostí, že si na Oční klinice NeoVize pacient může také volit z široké nabídky nadstandardní léčby šedého zákalu - například multifokální čočky, torické čočky, asférické čočky. Na druhou stranu si vždy může být jist, že v rámci svého zdravotního pojištění a tedy ZCELA BEZ DOPLATKŮ, získá tu nejvyšší kvalitu ošetření.