a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Blahopřejeme: již 6000 operací šedého zákalu odoperovaných na Oční klinice NeoVize

24.05.2012
Blahopřejeme: již 6000 operací šedého zákalu odoperovaných na Oční klinice NeoVize

 

Dnes v 11 hodin jsme mohli poblahopřát MUDr. Věře Kalandrové,primářce Oční kliniky NeoVize, k 6000. operaci šedého zákalu, kterou provedla na našem pracovišti.

 

Primářka Kalandrová ve funkci primářky vede Oční kliniku NeoVize již od jejího založení v roce 2008 a pod jejím vedením se z NeoVize stalo největší soukromé pracoviště oční mikrochirurgie na jižní Moravě.

 

Primářka Kalandrová patří dlouhodobě k vyhledávaným očním mikrochirurgům a proto je také dlouhodobě jedna z nejvytíženějších. Je také první ženou v České republice, která začala používat femtosekundový laser pro operace šedého zákalu.

 

Dnešní 6000. zákrok zhodnotila slovy: „ Zralá katarakta. Provedli jsme také limbální relaxační nářezy, které zbaví pacientku astigmatismu." (LRI jsou na našem pracovišti prováděny výhradně bez doplatku.)

Paní Mášová, pacientka, nám sdělila, že před zákrokem měla velké obavy a okamžitě dojatě dodala: „ Ale nyní vím, že se již bát nemusím. Vůbec nic mne nebolelo, paní primářka má zlaté ruce. Brzy přijdu i s druhým okem."

Paní primářce ještě jednou blahopřejeme!