Chci se objednat

Věříme tomu, co děláme

18.11.2011
Věříme tomu, co děláme

Ve čtvrtek 17.11. podstoupily dvě další naše kolegyně laserovou operaci metodou NeoLASIK HD®.

 

 

Zdravotní sestřička Jana nosila brýle od čtvrté třídy, později začala nosit i kontaktní čočky, které v poslední době přestala snášet.

 

Naše optometristka Linda nastoupila do oční kliniky NeoVize před rokem a půl. Jako optometrista dlouho preferovala jako korekční pomůcku brýle. Avšak zkušenosti našich pacientů, jejich spokojenost, bezproblémovost průběhu operací a v neposlední řadě stálost výsledků, ji přesvědčila zněmit názor a zákrok sama podstoupit.

 

 

Oba zákroky, stejně tak jako další, provedla MUDr. Kalandrová, primářka oční kliniky Neovize.

 

Jana i Linda se již ode dneška budou opět věnovat našim pacientům, ale ani jednu již na oční klinice nepotkáte v brýlích. Přejeme oběma krásný a ostrý obraz!

 

Obě kolegyně tak rozšířily řadu našich zaměstnanců, kteří podstoupili laserovou operaci. Mezi sedmi našimi "bystrozrakými" kolegy jsou i lékaři - například MUDr. Radovan Piovarči, primář Neovízie Bratislava.

Říká se, že kovářovic kobyla chodí bosa. Na oční klinice Neovize to však neplatí. Věříme kvalitě své práce. Věříme, že laserové zákroky jsou bezpečné, bezbolestné a s trvalým výsledkem. Tak neváhejte a rozhodněte se. Přímo na klinice se můžete na zážitky zeptat těch, kteří již laserový zákrok podstoupili. A není jich málo.