Chci se objednat

Poděkování od pacientky po laserové operaci NeoLASIK s doživotní zárukou a plastice víček

17.08.2011
Poděkování od pacientky po laserové operaci NeoLASIK s doživotní zárukou a plastice víček

 

Vážená paní primářko,

dovolte mi, abych Vám, paní doktorce Mudr. Vodičkové a celému kolektivu Oční kliniky NeoVize Brno poděkovala za perfektně provedené operace, vzornou péči a také za vlídný přístup a celkovou pohodu, jež nám všem poskytujete. Pochvalu zasluhuje i důkladná příprava na operaci včetně informování pacienta. Velmi oceňuji a vážím si Vašeho osobního přístupu, pracovního nasazení a vysoké profesionality.

 

Oba mně povedené zákroky proběhly bez sebemenších problémů, pooperační bolestivost byla zanedbatelná a rehabilitace velmi krátká. Operace metodou NeoLASIK probíhala jen několik minut, byla bezbolestivá a tak rychlá, že než jsem se stačila cokoliv uvědomit, bylo hotovo. Naopak druhá operace trvala více než hodinu. Po celou dobu zákroku, který byl rovněž téměř bezbolestivý, jsem vnímala veškeré úkony i atmosféru. Ty jemné a citlivé dotyky, ten důsledný přístup a smysl pro každý detail, ten úžasný pocit "opečovávání" pacienta lékařem a sestřičkami ... mě úplně dojaly. A pak druhý den, po odstranění obvazů, upřímná radost sestřiček z podařené práce a také pacientek v čekárně, které si mě se zájmem prohlížely a obdivovaly jak moc pěkně to mám udělané ...

Jsem nadšená, vysledky obou operací překročily moje očekávání. Přeji Vám i celému týmu NeoVize mnoho úspěchů Vaši záslužné práci a hodně spokojených pacientů.

Ještě jednou všem moc děkuji

Ing. Marta Podrazilová