Chci se objednat

Laser helps childern

11.10.2009
Laser helps childern

Michal je dvanáctiletý nadějný hokejista HC České Budějovice, kterému dioptrická vada vadila při sportu i v běžném životě.

Za pár dní po zákroku se už plně věnoval tréningu.

Na obrázku je Michal 3 minuty po zákroku s lékařským ředitelem oční kliniky NoeVize MUDr. Josefem Hyclem, CSc., který má s dioptrickými zákroky u dětí mnohaleté zkušenosti.

 

...

Michale, přejeme hodně úspěchů a doufáme, že tě brzy uvidíme v první lize - a nebo za mořem? :-)

Informace a obrázky zveřejněny se souhlasem Michalových rodičů.

Michalův tatínek nám po zákroku napsal:

Vážení,

chtěl bych Vám touto cestou velmi poděkovat za to co jste udělali pro mého 12-ti letého syna - sportovce, po zdravotní stránce jako naprostí profesionálové, ale zároveň i za přístup, jednání, chování a v nespolední řadě i prostředí - vše špičkové a z mého pohledu bezchybné. Nechci psát pouze o samotném operačním zákroku na oku mého syna - dítěte, ale hlavně o přístupu k vystresovaným klientům před a v průběhu zákroku - děkuji. Po tom, co jsem u Vás zažil a na vlastní oči se přesvědčil, nemá smysl chválu rozvíjet, protože jsem si stoprocentně jistý, že ani na nic jiného nejste zvyklí, proto jen velmi stručně - ještě jednou děkuji. Všem rodičům a malým pacientům můžu pouze a jen doporučit zákrok na Vaší klinice - opravdu nebojte se a hlavně nečekejte a neoddalujte. Přeji Vám mnoho úspěchů a jen spokojené pacienty - klienty.

Pozn.: pro ty kdo nevěří - syn - sportovec - po zákroku na oku na vaší klinice (pondělí), již ve středu tvrdě trénoval bez jakýchkoliv úlev se svým hokejovým mužstvem.

Ing. Jiří Michal, České Budějovice

You can find more informations abut children laser visison correction.