a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

DuoVize se stala členem Česko-vietnamské společnosti

26.06.2018
DuoVize se stala členem Česko-vietnamské společnosti

Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti - Marcel Winter - podstoupil v DuoVizi operaci šedého zákalu. Oční klinika DuoVize se následně stala členem Česko-vietnamské společnosti. 

„Před operací jsem stále před sebou viděl mlhu, bylo to nepříjemné a bál jsem se, abych se ráno neprobudil a nedej bože vůbec neviděl. Na Facebooku jsem objevil DuoVizi a posléze si pročetl webové stránky Oční kliniky DuoVize. Informace byly jasné, vše bylo dopodrobna vysvětleno, neváhal jsem a objednal jsem se na vyšetření. To mě pak přesvědčilo, že jsem si vybral správnou kliniku,“ vypráví Marcel Winter.

Marcel Winter - DuoVize

Marcel Winter se v České republice stará 21 let o vietnamskou komunitu. Zařídil například vybrání 637 tisíc korun na úhradu léčení těžce nemocného vietnamského novorozence Do Anh Tai z Varnsdorfu, následně proto vzniklo zdravotní pojištění pro těhotné cizinky u nás, dále se podílel na soudním zákazu xenofobního webu, jenž hrubě urážel Vietnamce, či se zasadil o veřejnou omluvu Andreje Babiše podnikajícím Vietnamcům. Vietnamská komunita ho často nazývá svým otcem. Sám je aktivní na Facebooku, proto kliniku pečlivě vybíral. Říká, že jde vietnamské komunitě často příkladem a věděl, že zprávy o své operaci bude chtít sdílet mezi svých 5 000 přátel. „A vybral jsem si dobře,“ dodává.

„V DuoVizi se o mě moc hezky starali, vše mi vysvětlovali a já se tu cítil jako doma. Byl jsem doslova šokován, v dobrém slova smyslu, ochotou, vysvětlením, péčí. Po operaci vidím perfektně. Kliniku budu rád nadále doporučovat."

Oční klinika DuoVize se bude ráda podílet na zlepšování kvality vidění vietnamské komunity. V květnu 2018 se stala členem Česko-vietnamské společnosti.

Logo ČVS

Na klinice se domluvíme česky, anglicky a německy.