a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Neodkládejte operaci šedého zákalu. V DuoVizi se o vás mile postarají

18.01.2018
Neodkládejte operaci šedého zákalu. V DuoVizi se o vás mile postarají

V nemocnicích se setkal se nevlídným personálem, který mu nic nevysvětlil. Jiří Pádr se proto vydal do DuoVize a byl mile překvapený přístupem, vyšetřením i operací. Jak to celé proběhlo sepsal DuoVizi.

„Udělal se mi na očích šedý zákal a vidění se mi zhoršilo, zvláště za šera a za tmy tak, že jsme si s protijedoucím autem urazili zrcátka, a málem jsem způsobil nehodu. Moje oční lékařka mě doporučila operaci a vzhledem k nálezu na sítnici, aplikaci nadstandartních čoček. V oblastní nemocnici jsem se setkal s nepříjemným personálem, který mně nic nevysvětlil, a nakonec mě řekli, že nadstandardní čočky oni nedělají. V dalších dvou zdravotnických zařízeních v okolí to vypadalo podobně.

Začal jsem hledat na internetu a objevil jsem DuoVizi. Narozdíl od běžné nemocnice jsem se na internetových stránkách dozvěděl všechno, co jsem potřeboval, dokonce jsem mohl shlédnout i průběh operace na videu. Po telefonu jsem se objednal a již za 4 dny jsem přijel na vyšetření, všichni byli příjemní a milí, dostal jsem i kávičku.

Byl jsem překvapený, na kolika přístrojích jsem byl vyšetřený, to se nikdy předtím nestalo. Termín operace jsem si dohodl podle sebe. Týden před operací jsem už nemohl usnout, v hlavě se mi pořád honily myšlenky jak to proběhne. Představa že se Vám někdo šťourá v oku je hrozná, operace mě ale mile překvapila. Připadalo mě to spíš jen jako vyšetření, nic jsem necítil (rozhodně vrtání zubu je horší), trvalo to asi 15 minut (s přípravou tak hodinu). Doktor Továrek, který mě operoval, byl příjemný a práce mu šla rychle.

„Během operace šedého zákalu jsem nic necítil,“ říká pacient DuoVize Jiří Pádr.

Za týden jsem byl na operaci s druhým okem, ale to už jsem jel v pohodě, protože jsem věděl, co mě čeká. DuoVizi jsem si také vybral z důvodu dopravní dostupnosti – dvě stanice metrem od hlavního nádraží. Přestože jsem musel cestovat vlakem 100 kilometrů, zvládl jsem to bez problémů a nelituju toho, protože jsem si vybral dobrou kliniku a doporučil bych ji i Vám.

Do dálky i na televizi vidím teď velice dobře (na blízko mám brýle, ale méně dioptrií). Bohužel to má jednu nevýhodu, najednou vidím, jak mám špinavá okna a musel jsem je umýt.
Nebojte se a operaci neodkládejte, nečekejte do 85 let. Užijte si pohled na svět! Uvidíte, jak nebe bude modřejší a tráva zelenější."

Jiří Pádr, důchodce