a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

DuoVize se stala Odpovědnou firmou roku 2017

20.10.2017
DuoVize se stala Odpovědnou firmou roku 2017

Oční klinika DuoVize získala titul Odpovědná firma roku 2017 Hl. m. Prahy a získala 3. místo v kategorii Firma roku 2017 v pražském kole. 

V každém kraji je vyhlašován jeden vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2017. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Hlavním městě Praze vyhlásily jako nejodpovědnější společnost DuoVize.

Volbu DuoVize zdůvodnil Jan Fencl, programový manažer Vodafone Czech Republic: „Společnost zajišťuje lékařskou péči zaměstnancům a rodinným příslušníkům, stará se o kvalitní pracovní prostředí, přizpůsobuje pracovní podmínky maminkám na mateřské a významně podporuje vzdělávání zaměstnanců. Porota dále oceňuje aktivity mimo firmu, jako je den otevřených dveří pro veřejnost, preventivní vyšetření, výcvik vodících psů, podporu nevidomým a službu Medbus+ zajišťující dopravu na vyšetření seniorům zdarma. Firma DuoVize zdokonaluje své procesy fungování tak, aby měly co nejnižší negativní dopad na životní prostředí.“

DuoVize získala také ocenění 3. místo v kategorii Firma roku 2017 v pražském kole. „Výsledek soutěže je dalším potvrzením, že to, co děláme, děláme dobře a úspěšně. Opět se prokázalo, že poctivý a svědomitý přístup se vyplácí. Jsem na naši práci a výsledky velmi pyšný," řekl k ocenění spoluzakladatel a ředitel Oční kliniky DuoVize Petr Kocian.

DuoVize získala titul Odpovědná firma roku a 3. místo v soutěži Firma roku za Prahu.

Titul Odpovědná firma roku 2017 a 3. místo v soutěži Firma roku za Prahu patří DuoVizi.