a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Rodina se zbavila dioptrií společně: „Teď si užijeme sport a všechny další aktivity. Operace nám zlepší život“

19.04.2017
Rodina se zbavila dioptrií společně: „Teď si užijeme sport a všechny další aktivity. Operace nám zlepší život“

Nosíte brýle nebo čočky a je vás takto v rodině více? Vezměte si příklad z Hartmannových. Jednomu vadila starost o čočky, druhému volnočasové aktivity či práce s brýlemi. Teď bude jejich život svobodnější. Bez dioptrií. Loni na podzim přijela na laserové odstranění dioptrií Luisa-Marie Hartmann. Byla velmi spokojená a o zákroku samozřejmě vyprávěla svým rodičům. Mandy a Dirk Hartmann se tak teď vydali na operaci společně. Na kliniku DuoVize přijeli ještě společně s bratrem paní Hartmann – Frankem Burianem.

„Na klinice to bylo super, už to tady známe z vyprávění, protože tu minulý rok byla moje neteř a bylo to přesně tak, jak říkala – milý personál a všichni se o nás hezky starali,“ vypráví Frank Burian.

„Těším se na všechny volnočasové aktivity bez brýlí," říká Dirk Hartmann.

A jak sám říká, díky laserové operaci FemtoLASIK nejsou už jeho dny ničím omezené. „Když se brzy ráno probudím, mohu se pohodlně dívat z postele na televizi, aniž bych si musel nasazovat brýle. Nebo nemusím dávat pozor, jak dlouho už mám čočky. Je to super. Jsem moc rád, že jsem šel do operace,“ říká pan Burian a dodává: „Kliniku určitě doporučím dál.“

Mandy Hartman se těší na svobodu bez brýlí: „Hlavně při sportu je to mnohem lepší bez brýlí a čoček. Odpadá mi také starost s nákupem brýlí a čoček. Pro mě operace znamená zlepšení kvality života.“ To potvrzuje i Dirk Hartmann: „Těším se na všechny volnočasové aktivity, které teď budu dělat bez brýlí, a také na práci bez dioptrií. Hodně stavím, pracuji s flexou, a má práce tak teď bude jednodušší.“ Oběma byly dioptrie odstraněny laserovou metodou FemtoLASIK.

„Na klinice DuoVize to bylo super - milý personál a všichni se o nás hezky starali,“ vypráví Frank Burian.

Rodina spojila příjemné s užitečným. Při pobytu v Praze si prohlédla město a užila si památky i nákupy: „Udělali jsme si procházku centrem města a trošku jsme nakupovali. Praha je krásné město, určitě se vyplatí přijet sem někdy znovu,“ dodává Mandy Hartmann.

Rodina spojila příjemné s užitečným. Při pobytu v Praze si prohlédla město a užila si památky i nákupy.