a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Plastika víček ubere roky a lépe uvidíte

18.03.2018
Plastika víček ubere roky a lépe uvidíte

Máte na očních víčkách převislou kůži, která vám brání správně vidět? Pak byste měli zvážit plastiku očních víček. Tzv. blefaroplastika patří k jedné z nejžádanějších plastických operací. Nejedná se jen o estetický zákrok, ale také o operaci, která má podstatný vliv na kvalitu života.

„Plastické operace víček jsou u nás velmi frekventované. Kromě lepšího vidění si pacienti díky operaci eliminují i vznik další vrásek, přestanou totiž pro lepší vidění zvedat čelo," říká primářka Oční kliniky DuoVize MUDr. Lucie Valešová.

Díky plastice víček můžete omládnout o 5 až 15 let.

Mladší o 5 až 15 let

Po úpravě převislé kůže je dalším krokem úprava vrásek v oblasti okolí očí a mezi obočím. „Tyto vrásky řešíme nejjemnějším přístupem: injekční terapií. Celkový efekt léčby je pak skutečně překvapující, což pacienti kvitují s velkou radostí," doplňuje primářka DuoVize.

Komplexní zákrok blefaroplastiky včetně následných doladění injekčními preparáty pomůže pacientům vizuálně omládnout o 5 až 15 let.

Samotný zákrok je bezbolestný, nepříjemné mohou být pouze injekce lokální anestezie, poté již pacient nic necítí. Operace jsou vhodné pro ženy i muže.

Váháte, nevíte, máte spoustu dotazů? Objednejte se k nám na konzultaci: 777 643 020.