Chci se objednat

„Chtěla jsem to nejlepší: Teď vidím na všechny vzdálenosti bez brýlí“

05.01.2017
„Chtěla jsem to nejlepší: Teď vidím na všechny vzdálenosti bez brýlí“

„Po operaci jsem si připadala jako prvňáček, všechno jsem si totiž četla. Byl to pro mě nezvyk najednou vše vidět a hlavně vše přečíst. Takhle dobře jsem naposledy viděla jako malá," vypráví nadšeně Leona Rybníčková. V DuoVizi si nechala odstranit šedý zákal a dioptrie.

Od té doby nehledá brýle. „Obtěžovaly mě, když jsem si hrála nebo četla vnoučátkům. Brýle jsem pořád měnila, měla jsem jedny na blízko a jedny na dálku, a to střídání pro mě bylo otravné. Také mi vadilo, že se zamlžovaly," říká Leona. Teď ve svých 65 letech přečte i ta nejmenší písmena. „Je to úžasný pocit, prostě nádhera. Vidím na blízko, střed i na dálku."

Paní Rybníčkovou přivedl na kliniku DuoVize šedý zákal. „Můj oční lékař mi řekl, že se mi udělal šedý zákal a ať přijdu na kontrolu za půl roku, že to počká a řešit se to bude později. Nečekala jsem. Napsala jsem do DuoVize, lékaři mi doporučili operaci a já jsem souhlasila."

"Je mi 65 a chci si zrak ještě užít, proto jsem chtěla to nejlepší."

V DuoVizi se jí líbilo prostředí i přístup veškerého personálu. „Všichni byli moc milí a ochotní. Trochu jsem se bála, přeci jen jde o oči, ale vše jsem díky skvělým zaměstnancům zvládla v pohodě a věděla, že vše dobře dopadne. Panu doktoru Továrkovi a jeho týmu na sále jsem věřila," dodává spokojená pacientka.

V DuoVizi podstoupila Leona Rybníčková odstranění šedého zákalu i dioptrií.

Leona Rybníčková je šťastná a stále nadšená, že zákrok podstoupila. „Vaši kliniku každému doporučuji. Moc ráda se s každým podělím o zážitky, vždyť oči by měly být pro každého člověka na prvním místě!"

„Vybrala jsem si to nejlepší, co jsem mohla: kliniku DuoVize."