a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

„Mžoural jsem a pořád se snažil zaostřovat, teď už vidím vše krásně ostře“

19.09.2016
„Mžoural jsem a pořád se snažil zaostřovat, teď už vidím vše krásně ostře“

Věříme tomu, co děláme. U nás se tak nechávají operovat naši zaměstnanci i jejich příbuzní a známí. Jedním z nich je teď Jaroslav Panocha, švagr naší sálové sestry Elišky Šulcové.

„Pořád jsem se snažil zaostřovat, taky jsem mžoural a někdy se i nakláněl, abych viděl ostře na blízko," vypráví hasič-dispečer Jaroslav. Od své příbuzné, sálové sestry DuoVize - Elišky Šulcové, si nechal povyprávět o zákroku PRELEX, při kterém lze odstranit jakýkoliv počet dioptrií.

„Eliška mi všechno řekla a také jsem hodně informací dostal před operací v průběhu vyšetření na klinice, neměl jsem tak žádné obavy." Jediný, kdo měl obavy, byli jeho kolegové v práci. „Šlo ale o špičkování, dělali si srandu, že se operace třeba nepovede a dostanu slepeckou hůl. Já jsem ale věděl, do čeho jdu a také věřil DuoVizi, vždyť těch odoperovaných a spokojených pacientů už máte opravdu hodně."

Jaroslav Panocha si nechal odstranit dioptrie metodou PRELEX.

Na přípravně před sálem i pak na samotném sále byla podle něj pohodová atmosféra. „Bral jsem to jako fajn den, ničeho se nebál, nijak se nestresoval. A kdy přišla ta změna vidění? Hned. Doma jsem si sundal náplast z oka a viděl jsem věci ostře. To byl nezvyk, byla to příjemná změna. Velký rozdíl."

Operaci by váhajícím doporučil: „Jděte, stojí to za to, nebolí to a krásně uvidíte!" vzkazuje Jaroslav.