a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Vizážistka už zase vidí jako zamlada. A bez brýlí

31.07.2016
Vizážistka už zase vidí jako zamlada. A bez brýlí

Brýle, lupu a někdy i lampičku, to všechno byla Monika Drapal schopná nasadit si na hlavu, když se věnovala své práci. Jako pedikérka a vizážistka permanentního make-upu musela při titěrných zákrocích obzvlášť dobře vidět a být pečlivá.

„Už před čtyřmi roky mi došlo, že s těma svýma očima musím něco udělat. Kord když už mě několikrát i bolela hlava ze všech těch pomůcek, které jsem si nandavala, a všeobecně ze špatného zraku. Až nyní jsem ale objevila možnost operace, která mě zaujala," vypráví Monika Drapal z Německa.

V Praze má české kořeny, a tak když dostala přes mnichovskou firmu kontakty na různá pracoviště s různými zákroky, hned ji české město zaujalo. „Z nabídky jsem si vybrala místa a zařízení, kde se zabývají operacemi očí, respektive odstraněním dioptrií, v seznamu bylo severní Německo, Istanbul a Praha. Hned jsem dala přednost Praze, už proto, že zde mám české kořeny," vysvětluje Monika a doplňuje: „Následně padla má volba na Duovizi."

„Po operaci jsem se cítila skvěle. Byl to opravdu krásný pocit,“ říká Monika Drapal.

Touha po odstranění dioptrií byla velká

O kvalitě DuoVize byla přesvědčená. Některé informace si o klinice nastudovala a další se pak dozvěděla při vyšetřeních. Zásadní pro ni byly i přístroje Carl Zeiss, které DuoVize používá. Monika je znala z Norimberka a je přesvědčená o jejich kvalitě.

Touha po odstranění dioptrií byla velká, i přesto, že někteří známí Moniku od zákroku odrazovali: „Říkali mi, že oslepnu, že nebudu vidět, strašili mě a přitom se sami báli. Já jsem byla o zákroku přesvědčená. Chtěla jsem se konečně zbavit brýlí!"

V DuoVizi podstoupila zákrok metodou PRELEX. „Lékařka, sestřičky mi dopředu vše řekly, na vše mě připravily a i na sále mi pan doktor vše vysvětloval, takže jsem se před operací i v průběhu operace cítila perfektně připraveno. Vše bylo do puntíku připraveno. A po operaci? Cítila jsem se výborně. Naprosto v šoku jsem byla z jedné věci, byl to teda pozitivní šok, dostala jsem fotku ze sálu. Hned jsem ji všem poslala."

Monika Drapal si již užívá nového zraku, a to nejen při práci. Bez brýlí také řídí automobil a jezdí na motorce.

„DuoVizi moc ráda doporučím."