a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Už 30 zaměstnanců podstoupilo operaci očí

01.08.2016
Už 30 zaměstnanců podstoupilo operaci očí

Máme stoprocentní důvěru v práci, kterou děláme! Důkazem jsou naši kolegové a kolegyně, kteří už sami podstoupili operaci očí. Do dnešního dne jich je už 30. Naposledy se rozhodla zbavit brýlí Jindra Čadilová, specialistka pro zdravotní zahraniční turistiku v DuoVizi.

„Při své práci jsem viděla spoustu šťastných lidí, kterým operace změnila život. Začala jsem proto také uvažovat o operaci. Prošla jsem si důkladným předoperačním vyšetřením, které absolvuje každý pacient v DuoVizi, dozvěděla se, jak se dá má vada operovat, a brzy na to padlo mé rozhodnutí vedoucí k operaci," vypráví Jindra Čadilová.

V DuoVizi podstoupila zákrok metodou PRELEX. Během této nitrooční operace jí odstranili dioptrie. „Sama jsem nosila brýle pořád, bez nich jsem neviděla a když jsem je nosila, v řadě situací mi překážely, třeba při vaření se mi zamlžovaly, vadily mi i při jízdě na kole a lyžovat se s nimi dalo velmi bídně." 

 „Jděte do operace, stojí za to i přes případné obavy!" vzkazuje Jindra Čadilová.

Na zákrok se tak těšila: „Operoval mě pan doktor Továrek, považuju ho za velkého odborníka a z vlastního zkušeností vím, že si na všech pacientech dává záležet," popisuje Jindra. Vše proběhlo tak, jak často popisuje zahraničním pacientům: „Sestřička mi před operací vše vysvětlila, pan doktor na mě během zákroku mluvil a říkal, co teď právě dělá, a na sále vládla uvolněná a pozitivní atmosféra."

Šok ji čekal doma. Nečekala, že ji výsledek operace tak překvapí. „Sundala jsem si obvaz a bylo to neuvěřitelné. Všechno bylo krásně ostré. Podívala jsem se kolem sebe a viděla jsem všechno opravdu hezky. Byla jsem z toho trochu v šoku."

Na nový zrak si zvyká a těší na nové žážitky bez brýlí. Stále váhajícím lidem vzkazuje: „Nebojte se, jděte do operace. Zahoďte obavy. Výsledek stojí za to!"

Přehled našich odoperovaných kolegů najdete tady.