a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

V DuoVizi se o mě moc hezky starali

03.06.2016
V DuoVizi se o mě moc hezky starali

Před pěti lety byl na operaci v DuoVizi její manžel. „Když jsem se teď rozhodovala, kam sama půjdu na zákrok, volba byla jasná," říká Jitka Vondřičková.

O operaci dlouho nepřemýšlela. „Moje oční lékařka mi řekla – dělá se vám šedý zákal a je potřeba jej odstranit," vzpomíná na první informace směřující k zákroku. Za hlavu tak hodila vzdálenost, přicestovala s manželem ze středních Čech, z Nymburska, a třeba i dojíždění na kontroly. „Chtěla jsem se tu nechat operovat a mít to už za sebou."

A potvrzuje, že neudělala chybu: „Všichni ze zdravotnického personálu se ke mně chovali moc příjemně už při vstupním vyšetřením, vše mi vysvětlovali, hodně jsem si toho také načetla a něco mi řekl i můj manžel, i když po pěti letech od operace si toho teda už moc nepamatoval. Byla jsem moc ráda, že jsem dostala kompletní informace a všemu rozuměla."

"Sestřičky i lékaři mi vše vysvětlili"

A jak Jitka Vondřičková vzpomíná na den operace prvního oka? „Tým pana doktora Továrka se mi věnoval s maximální péčí. Líbil se mi osobní přístup zaměstnanců, kteří mi pořád vše vysvětlovali, a já jsem tak věděla, co se bude dít."

V meziobdobí, kdy ji čekala kontrola a za několik dní operace druhého oka, obdržela od DuoVize fotografii ze sálu. To ji potěšilo. Na památku tak má snímek s MUDr. Lubomírem Továrkem, na kterého nedá dopustit.

"Kliniku DuoVize bych hned doporučila"

S důvěrou podstoupila i operaci druhého oka a těšila se na krásnější a jasnější pohled na okolní svět. Výsledek zákroku se jí potvrdil už druhý den. „Sice mi ještě trošku slzí oči, ale to přejde, a všechno bude v pohodě. Jsem moc ráda, že jsem operaci podstoupila a šla právě sem do DuoVize." A jestli by kliniku DuoVize doporučila? „Samozřejmě, neváhala bych a hned bych kliniku doporučila!"