a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Pacientka Miloslava: "Díky Vám zase vidím!"

27.01.2016
Pacientka Miloslava:

Hodnocení od naší pacientky, paní Miloslavy Michovské, která v DuoVizi podstoupila operaci šedého zákalu pomocí femtosekundového laseru LenSx

 

Dobrý den,

na oční kliniku Duovize Praha jsem, byla odeslána svojí oční lékařkou z důvodu operace šedého zákalu na obou očích. Operace proběhla v listopadu a prosinci lonského roku.

Při vstupu mě přivítala velice milá slečna v recepci a příjemné prostředí. Vstupní vyšetření, které má trvat 3 hodiny mi docela zarazilo, jelikož jsem si říkala, co tam budu celou dobu dělat. Převzala mne do péče milá sestřička Petra Kopernická, která mne provázela celým předoperačním vyšetřením, kdy jedno vyšetření navazovalo na druhé. Jelikož bylo potřeba udělat nějaké dovyšetření, zjistila jsem, že v tomto milém prostředí, kde to vůbec nepůsobí dojmem zdravotnického zařízení, uběhly čtyři hodiny, ve velmi příjemné atmosféře.

Dále následoval přechod na operační sál, kde byla další velmi milá sestřička Lenka,v jejíž péči jsem absolvovala přípravu na operaci samotnou, na kterou mne převzaly zlaté ruce pana doktora Továrka a jeho týmu na operačním sále.

A bylo po operaci, která byla bezbolestná a proběhla v naprostém klidu a pohodě.

O Vaší klinice všude vyprávím s nadšením a s úctou k Vám všem. Jste příkladem pro ostatní zdravotnická zařízení, že při dobré organizaci a kladném přístupu celého týmu může být i operace příjemným zážitkem.

Jelikož nejsem z Prahy, večer, při návratu domů, jsem měla pocit z příjemného výletu do Prahy.

Pro Vaši kliniku mám jen samá slova díků a díky Vám zase vidím!

Přeji Vám všem mnoho zdraví a samé spokojené pacienty.

M.Michovská