a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Rozhovor s pacientkou Elisou

04.01.2016
Rozhovor s pacientkou Elisou

 

 

 

 

 

 

 

Jaké byly Vaše první pocity po příjezdu na oční kliniku DuoVize?

Byla jsem velmi nervózní, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale hned po příchodu mi váš personál velice pomáhal a to mě dostatečně uklidnilo.

Na klinice Duovize

 

Jak probíhalo předoperační vyšetření? Byla jste nervózní?

Malinko jsem strach měla. Některé testy se musely opakovat a já si myslela, že nebudu vhodným pacientem pro podstoupení laserové operace očí. To se ale naštěstí nepotvrdilo a veškeré testy dopadly dobře. Lékař se mnou shrnul veškeré výsledky a při závěrečném rozhovoru jsme dospěli k nejlepší laserové metodě, která pro mne byla nejvíce vhodná.

 

Vyšetření u optometristy. DuoVize Vyšetření u optometristy. DuoVize

 

 Jaké bylo vaše čekání na operaci? Jak jste se cítila?

Byla jsem opět nervózní a doufala jsem, že vše dobře dopadne. Myslela jsem na to, že již brzy nebudu potřebovat brýle. Navíc všechen personál okolo mě byl velice milý a sympatický. Ihned mi odpovídali na všechny moje otázky a řekli mi vždy vše velice podrobně. To mi nejvíce pomohlo a uklidnilo.

 

DuoVize

 

 

Jaké byly vaše pocity po operaci?

Ihned po operaci jsem neviděla stoprocentně. To se ale změnilo již po několika hodinách. Lehla jsem doma hned do postele a dlouho spala. Večer při večeři jsem již sledovala ten ohromný rozdíl.

 

Dojmy po laserové operaci očí - DuoVize

 

 

A jaký byl první den s novým zrakem?

První den jsem již neměla žádné bolesti ani pocit cizího tělíska v oku. Vše bylo naprosto normální. Cítila jsem se konečně pohodlně, odpočatě a velice spokojeně.

 

Pacientka Elisa podstoupila na oční klinice DuoVize laserovou operaci očí NeoLASIK HD®!