a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

8 důvodů proč se v NOVÉM ROCE zbavit brýlí jednou pro vždy!

28.12.2015
8 důvodů proč se v NOVÉM ROCE zbavit brýlí jednou pro vždy!

            Na nošení dioptrických brýlí nenajdeme téměř nic pozitivního. V posteli můžete zapomenout na pohodlné ležení na boku, bez brýlí s vysokými dioptriemi neuvidíte na televizi ani notebook, při sportu neustále kloužou z nosu a chytání míče se stává nebezpečné. Koncert Vaší oblíbené skupiny si nemůžete užít pořádným házením hlavy a to neustálé čištění zrníček prachu je nekonečné. Ani v inteligenci Vám doopravdy brýle nepomohou, pouze na první pohled. Dnešní životní styl, velice dlouhé pracovní dny a velké množství sportovních aktivit, si opravdu žádá pohodlné a hlavně flexibilní řešení korekce zraku. Tak se zbavte ostychu a života bez brýlí a zvolte DuoVizi jako Vaše nejlepší řešení!

Důvody naleznete ZDE:

 

1. Nákup dioptrických brýlí!

            První problém nastává při nákupu samotných brýlí. U výběru jde spíš o sázku do loterie, protože jak skutečně Vám nové obroučky sluší zjistíte, až po vsazení skel se správnými dioptriemi. Můžete dát pouze na názor prodejce v optice, což mnohdy nemusí být šťastné.

Zbavte se svých brýlí! Vaše DuoVize

 

2. Líčení vyloučeno?!

            Další problém nastává u každé ženy, která se chce po ránu zkrášlit. S nosem přitisknutým na zrcadle nemusí líčení dopadnout dle vašich představ. Make-up se může také dostat na kontaktní čočky a snížit tak kvalitu zraku a způsobit rozmazané vidění nebo dokonce zánět v oku.

Líčení s brýlemi?! 

 

3. Mlha přede mnou, mlha za mnou!

            Zamlžená skla zná asi každý majitel dioptrických brýlí. Mlhu před očima pokaždé, když se napijete vašeho oblíbeného horkého čaje či kávy. Nebo když v zimních měsících vejdete do obchodu a musíte počkat, než si budete moci prohlédnout vystavené šaty. Zamlžené brýle velice snižují pohodlí i komfort vašeho každodenního života. Nenechte se oslepit zamlžením!

 Už nikdy zamlžené brýle - DuoVize!

 

4. Sport jen na vlastní nebezpečí!

            Dioptrické brýle jsou při kontaktních nebo míčových sportech velmi nebezpečné. Riskujete s nimi zranění oka a navíc vás brýle na nose dost omezují v rozhledu. Máte pořád na paměti, aby Vám brýle nespadly na zem, někdo Vám je nerozbil a zorné pole je omezeno podle velikosti skla a je tu také riziko zamlžení při velké zátěži.

Brýle se sportem nelze dobře kombinovat!

 

5. Sluneční brýle jsou opravdu k ničemu?!

            Obrýlení jedinci zažívají v létě potíže, které možná ostatní ani nenapadnou. Kdo žádnou oční vadou netrpí, bere nošení brýlí proti slunci jako přirozenou věc. Je ale opravdu těžké chránit se před ostrým sluníčkem v letních i zimních měsících, pokud už na nose jedny brýle máte. Oko patří mezi velmi citlivý orgán a jeho ochrana je proto velice důležitá.

Brýle přes brýle

 

6. Nekonečné čištění!

               Asi každý, kdo dioptrické brýle nosí, to jistě zná. Při jakékoli činnosti vám vždy na sklíčku přistane zrnko prachu nebo vaše řasa. Objevují se otisky prstů od kolegů, kteří chtějí poznat, jak jim budou slušet Vaše brýle. Je velice nepříjemné dívat se na svět přes špinavá skla. Umazané brýle více namáhají oči a mohou přinést únavu a jiné problémy.

Zbavte se svých brýlí! Vaše DuoVize

 

* jedná se opravdu o reálné situace skutečných lidí, kteří nám své fotografie zaslali v rámci fotosoutěže Vyfoť brejlouna.