a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Oční klinika DuoVize funguje na vysoké úrovni a laserová operace očí za to opravdu stojí!

18.12.2015
Oční klinika DuoVize funguje na vysoké úrovni a laserová operace očí za to opravdu stojí!

 

             "Oční vada se mi začala projevovat někdy v 5. třídě na základní škole. Od té doby jsem nosil asi 5 let dioptrické brýle a později už téměř výhradně kontaktní čočky. Nošení brýlí mi zpočátku příliš nevadilo, ale postupně jsem začal hodně sportovat a při těchto aktivitách brýle prostě překážejí. Přechody z chladu do tepla taky nejsou zrovna příjemné. U kontaktních čoček mi vadilo, že se při neustálém nandávání a vyndávání čoček  zvyšuje riziko infekce a ne vždy se člověk pohybuje v tak čistém prostředí, aby se nebál sáhnout si do oka." říká Tiskový mluvčí Státní veterinární správy, který na oční klinice DuoVize podstoupil laserovou operaci NeoSMILE 3D®.

 

Proč podstoupit zákrok právě v DuoVizi?

            "O laserových operacích očí vím už zhruba 10 let, tuším, že první zmínka pochází od mých známých, kteří takovou operaci kdysi podstoupili. O operaci jsem průběžně uvažoval už několik let, ale chtěl jsem si být jistý, že se moje oční vada ustálila. Navíc si myslím, že v dnešní době už jsou zákroky na tak vysoké úrovni, že není třeba se přehnaně obávat. Samozřejmě platí, že si člověk musí vybrat místo, které na něj působí příjemně a profesionálně. Takže obecně bych řekl, že letos přišel ten „pravý čas“.

"Vnitřní motivaci jsem měl hned od začátku, ale samozřejmě finální rozhodnutí padlo až po úspěšném ukončení všech předoperačních vyšetření a také poté, co jsem se přesvědčil, že oční klinika DuoVize funguje na vysoké úrovni."

 

Není čeho se obávat!

            "V mé rodině a jejím okolí jsem prvním průkopníkem, který podstoupil laserovou operaci. Ale mám spoustu známých sportovců a spolužáků, kteří na operaci byli a zákrok mi z různých důvodů doporučovali. Před operací jsem strach neměl, až při samotném zákroku jsem měl pocit, že se mi nedaří plnit to, co si paní primářka přeje. Naštěstí to byl jen pocit."

 

DuoVize - antistresový maskot

 

 

První pocity po operaci!

"Myslím, že každá operace je pro člověka trochu stresující, i když si to třeba nechce připustit. Já sám jsem neměl žádné bolesti, ani žádný neočekávaný průběh hojení, takže pocity veskrze pozitivní."

"V tomto případě je příjemné zvykat si na to, že člověk opět vidí, aniž bych k tomu cokoliv potřeboval! Nemám, co bych vytknul. Tomu kdo s operací očí ještě otálí bych vzkázal jedno: pokud váháte z finančních důvodů, tak vězte, že operace očí za to stojí! A ty ostatní pochybnosti zmizí po prvotním vyšetření."

 

 Operační sál - DuoVize