JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Naše pacientka Anna po laserové operaci NeoSMILE 3D®:

30.11.2015
Naše pacientka Anna po laserové operaci NeoSMILE 3D®:

Oční kliniku DuoVizi mi doporučili moji známí, kteří zde byli také na operaci. Myslím si, že to bylo hlavním důvodem, proč jsem si tuto kliniku zvolila.

Brýle mi začaly vadit hlavně při mé práci v gastronomii a poslední kapkou byl zánět oka z kontaktních čoček. V tu chvíli jsem byla rozhodnuta do laserové operace jít. Myslela jsem si, že bude problém veškeré vyšetření a operaci zařadit do mého pracovního programu. Ale nebyl a na klinice mi vyšli se všemi termíny vstříc.

Před operací jsem určitě strach měla, ale byl naprosto zbytečný. Po celý průběh operace na mne stále mluvila paní primářka Lucie Valešová a to ve mně prohlubovalo důvěru a můj strach postupně opadal. Byl to velice pozitivní a milý lidský faktor.  

Při čtení mnoha spokojených recenzí jsem byla velmi nedůvěřivá, ale už vím, že obavy byly zbytečné a recenze pravdivé. Nyní jsem nadšená! A je to bomba! Za tak krátkou chvíli jsem byla zpátky v aktivním životě. V den operace jsem pohodlně sledovala večerní program v televizi.

Pro ty, kteří ještě váhají bych vzkázala, že se není čeho obávat. Čeká Vás příjemné prostředí s velmi milým a vstřícným personálem. Po celou dobu vyšetření a operace je vše vysvětlováno a přesně víte, co vás čeká. Jsem moc spokojená a děkuji!