a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

LETNÍ OČNÍ PORADNA - 1. část

02.07.2015
LETNÍ OČNÍ PORADNA - 1. část

Se začátkem prázdnin přicházíme s radami a tipy, jak si užít dovolenou bez omezení způsobenými nošením brýlí nebo kontaktních čoček. A poradíme vám také ohledně laserových operací očí, o kterých se spousta lidí domnívá, že nejsou v letním období vhodné.

 

Léto a dioptrické brýle

Každý, kdo nosí brýle na dálku, jistě zažil situaci, kdy mu brýle prostě překážely …

Příklad 1: Slunce
Stačí krásný slunečný den a řešíte, že si nemůžete vzít sluneční brýle. Řešením pro vás pak jsou buď kontaktní čočky, které ne každému vyhovují, nebo ztmavovací skla, u kterých zase po příchodu do místnosti trvá, než se “vyjasní”.

Příklad 2: Sport
Jdete si zahrát například volejbal, kde vám brýle jistě překážejí a navíc riskujete, že vás třeba trefí míč a brýle se rozbijí a ještě mohou poranit oko. Opět možná tyto problémy řešíte buď kontaktními čočkami nebo pořízením speciálních sportovních brýlí.

Příklad 3: Koupání a plavání
Jedete na dovolenou k moři. Zde také narazíte na problém se slunečními brýlemi, ale kromě toho i na problém s dioptrickými brýlemi při koupání, plavání či potápění. Dioptrické brýle pak máte buď zacákané a nevidíte nebo jdete do vody bez nich a nevidíte také …

 

NÁŠTIP:

Vyřešte všechny tyto problémy s dioptrickými brýlemi jednou pro vždy!

Naším doporučením je odstranění dioptrií metodou NeoSMILE 3D®, která významně zkracuje dobu rekonvalescence, a proto je vhodná i pro letní období. Zbavíte se tak nejen neustálých problémů s brýlemi, ale ve finále i do budoucna ušetříte za dioptrické brýle, kontaktní čočky či speciální sportovní brýle.

Výhody laserové operace NeoSMILE 3D®:

  • operace se provádí ambulantně, bez nutnosti hospitalizace či pracovní neschopnosti
  • jedná se o nejšetrnější laserovou metody současnosti - je zcela bezpečná a bezbolestná
  • rekonvalescence je díky minimálnímu zásahu do oka velmi rychlá - většina lidí hned po zákroku vidí lépe před operací, již večer je možné sledovat televizi, druhý den můžete jít klidně do práce.
  • letní radovánky včetně sportu i koupání si můžete užívat již týden po operaci
  • ženy se mohou líčit již týden po zákroku
  • na operaci poskytujeme doživotní záruku v ceně