a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

3.generace laserových operací v DuoVizi

12.06.2015
3.generace laserových operací v DuoVizi

Laserové operace prošly za posledních několik let obrovským vývojem. Po 1.generaci laserových zákroků, při kterých musel oční chirurg zcela odstranit povrch rohovky (metody LASEK či PRK), přinesl náš tým odborníků jako první do České republiky operace 2.generace. U metod jako femtoLASIK či NeoLASIK HD® oddělí chirurg horní vrstvu rohovkové tkáně za použití šetrného femtosekundového laseru. 

Nyní nabízí DuoVize již 3.generaci laserových zákroků: šetrnou operaci NeoSMILE 3D® (ReLEx SMILE), během které femtosekundový laser separuje přebytečnou tkáň přímo uvnitř rohovky a nedochází tak k odstraňování ani oddělování povrchu rohovky. 

Při zákroku NeoSMILE 3D® zůstává rohovka celistvá, a proto je operace zcela bezbolestná - během zákroku i v průběhu hojení. Již večer po operaci pacient normálně ´funguje,´ druhý den už jde většina pacientů do práce. Velkým přínosem zákroku NeoSMILE 3D® je téměř okamžitý návrat do aktivního života. Již týden po operaci mohou pacienti opět sportovat a plně si užívat letní radovánky. Laserovou operaci je tak možné podstoupit v kteroukoli roční dobu. 

Většina očních klinik nabízí pouze laserové metody 1. a 2. generace.
Chtějte pro svoje oči jen to nejlepší - chtějte NeoSMILE 3D®!

3 generace laserových operací v DuoVizi