a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Bára Muhrová (23) projektová manažerka ve firmě věnující se rozvoji lidí po NeoSMILE 3D®: Jsem více spokojená se svým vzhledem a nemusím řešit, jestli poznám své kamarády na koupališti :-)

20.11.2014
Bára Muhrová (23) projektová manažerka ve firmě věnující se rozvoji lidí po NeoSMILE 3D®: Jsem více spokojená se svým vzhledem a nemusím řešit, jestli poznám své kamarády na koupališti :-)

Brýle nosila Bára od první třídy základní školy. Lépe se vždy cítila bez brýlí, ale vzhledem k tomu, že při dlouhodobějším nošení čoček ji začaly červenat a svědit oči, byla odkázána dlouhá léta na brýle.

„Nad laserovou operací očí jsem přemýšlela už po maturitě. V té době mi to měli uhradit rodiče, ale zvítězil strach a já na operaci nešla,“ vzpomíná Bára. „Teď mě na myšlenku přivedl kamarád, který toto téma jak se zbavit brýlí naťuknul. A tak se to sešlo. Řekla jsem si proč ne, zaplatím si to sama a nebudu ve svém rozhodnutí na nikoho vázaná. O možných dopadech laserových operací jsem si raději nic moc nezjišťovala. Již dříve jsem střádala informace a zkušenosti jiných pacientů na internetu a vše konzultovala s rodinou, která mne nakonec přesvědčila, ať raději do toho nejdu. Řekla jsem si tedy, že zjistím, jaké kliniky laserové operace provádějí. Vyberu si tu nejlepší a půjdu do toho po hlavě,“ vzpomíná Bára.

„V den operace metodou NeoSMILE 3D® jsem se nebála, na nic jsem nemyslela. Na klinice byli všichni milí, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a já se mohla vrhnout přímo na sál. Cítila jsem se naprosto perfektně opečovávaná.

neosmile 3dPo asi 3 hodinovém spánku doma jsem už normálně viděla. Nešlo si číst nebo koukat na jedno místo dlouho, takže jsem spíš jen povídala a normálně fungovala. Vyprávěla jsem neskutečný příběh o operaci rodičům, protože jsem jim o tom neřekla.

Pár týdnů po operaci bylo skvělé vidět, jak je svět ostrý. Chodila jsem předtím s nižšími dioptriemi, než jsem měla mít, takže rozdíl v pohledu na svět byl opravdu výrazný.

DuoVize mi změnila pohled na svět. Jsem více spokojená se svým vzhledem a nemusím řešit, jestli poznám své kamarády na koupališti :-)

Uvědomila jsem si, že brýle „už nikdy nebudu“ potřebovat.