JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Optometristka paní Veronika Farkašová posílila náš tým

01.04.2010
Optometristka paní Veronika Farkašová posílila náš tým

Veronika Farkašová vystudovala obor Diplomovaný oční technik na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze a následně absolvovala studium optometrie v Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů, které ukončila v roce 2006.

V letech 1998 až 2005 pracovala jako optik v očních optikách v Praze. Od roku 2005 působila jako vedoucí optik a optometrista v kladenské oční ambulanci Oculeus. V letech 2008 až 2010 pracovala jako optik-optometrista v oční optice Optique Mia v Říčanech u Prahy.

Paní Farkašová je členkou České kontaktologické společnosti a Společnosti českých optiků a optometristů. Pravidelně se účastní odborných vzdělávacích akcí a kongresů zaměřených na problematiku očního lékařství, optiky a optometrie.