a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Aktuality

Špičkový mikrochirurg Očných kliník NeoVízia a DuoVize MUDr. Lubomír Továrek vykonal unikátnu operáciu v Centre mikrochirurgie oka (CMO)

20.03.2012

V NeoVízii sme hrdí na to, že naši špecialisti pomáhajú pri náročných operačných zákrokoch aj iným klinikám. Špičkový očný mikrochirurg MUDr. Lubomír Továrek z našej sesterskej kliniky DuoVize Praha 16. marca 2012 vykonal v bratislavskom Centre mikrochirurgie oka (CMO) unikátnu operáciu 19-ročného pacienta. CMO požiadalo nášho odborníka, aby implantoval špeciálnu aniridickú šošovku stredoškolákovi Tomášovi Šinkovi z Čeľadiniec. Chlapec trpel komplikovanou diagnózou sivého zákalu, anirídiou (absenciou dúhovky) a nystagmom (neustály mimovoľný pohyb očí).

Číst více

Více než 1 milion implantovaných torických čoček AcrySof® IQ Toric IOL!

19.03.2012

V současné době, více než 1 milion očí, vidí svět v jasných barvách a ostrých konturách díky torickým čočkám AcrySof.

Číst více

10.000. operace šedého zákalu na Oční klinice NeoVize

08.03.2012

Na soukromé Oční klinice NeoVize v Brně proběhla již 10.000. operace šedého zákalu, která byla plně hrazena ze zdravotního jištění.  Pacientce, paní Pospíšilové z Brna, operaci úspěšně provedla primářka Oční kliniky NeoVize MUDr. Věra Kalandrová.

„Nebojte se, není čeho. Lékaři i ostatní personál vám vše vysvětlí. A neváhejte a zvolte Oční kliniku NeoVize. Já jsem nadmíru spokojená," vzkazuje pacientům paní Pospíšilová.

Číst více

1. výročí úmrtí MUDr. Josefa Hycla, CSC.

23.02.2012

Dnes, 23. února, je tomu přesně rok, co zemřel náš kolega, učitel, skvělý chirurg a kamarád MUDr. Josef Hycl, CSc.

Vzpomínáme na něj s úctou a láskou a rozvíjíme jeho odkaz. Zůstává pro nás velkým vzorem a žije dále v našich srdcích.

 

Číst více

10000. nitrooční operace na Oční klinice NeoVize

12.01.2012

Na Oční klinice NeoVize byla úspěšně provedena jubilejní již 10.000 nitrooční operace. Neustále rostoucí počet operací jasně potvrzuje, že zájem ze strany pacientů o péči na Oční klinice NeoVize je vysoký a že pacienti jsou spokojeni a plně důvěřují lékařům a zdravotnímu personálu.

Číst více