Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Fakická čočka ICL

Máte příliš silné brýle a laserová operace není pro vás vhodná? Nezoufejte, máme pro vás bezpečné a ověřené řešení se stabilním výsledkem.

Vysoké dioptrické vady – krátkozrakostdalekozrakostastigmatismus, které byly před nedávnem ještě neřešitelné, umíme již bezpečně a trvale odstranit. Našim pacientům můžeme nabídnout implantaci nitrooční fakické čočky ICL.

 

 

Nitrooční čočka ICL je vhodným řešením pro vyšší vady plusové i minusové. Výhodou je možnost výměny čočky při postupu vady. Je schopna korigovat i astigmatismus.

Čočka Visian ICL v NeoVizi

Implantuje se do oka před přirozenou lidskou čočku. Čočka ICL vydrží v oku celý život a nevyžaduje ze strany pacienta žádnou péči a pozornost. Je trvale uložena v takzvané přední komoře oka a plně tak nahrazuje brýle a kontaktní čočky.

Operační zákrok se provádí ambulantně, trvá přibližně 10 minut. Je zcela bezbolestný a není potřeba žádné anestezie. Oko je při zákroku znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již na operované oko normálně vidí. Operace na druhém oku se provádí obvykle v odstupu 3 až 7 dnů.

Na Oční klinice NeoVize vám naši zkušení lékaři doporučí nitrooční čočku ICL s takovou dioptrickou sílou, která bude nejlépe korigovat vaši vadu a tím nejlépe splní vaše požadavky na vidění.

Oční klinika NeoVize je certifikovaným centrem implantace fakických čoček ICL:

NeoVize je prémiovým centrem pro implantaci čoček ICL

 

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již implantaci fakických čoček na naší oční klinice podstoupili. 

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění. 

Implantaci nitroočních fakických čoček ICL nabízíme za férové cenyjsou konečné a jasně dané. Kolik peněz implantací ICL ušetříte, si můžete spočítat na naší kalkulačce

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Operace dioptrických vad

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek