Spokojenost pacientů:
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

NeoSMILE 3D® za použití laserové metody ReLEx SMILE

V BRNĚ POUZE V NEOVIZI!

Laserová operace NeoSMILE 3D® otevírá novou éru odstraňování dioptrií bez řezu a bez pálení tkáně. Nová miniinvazivní metoda pracuje jednokrokovým způsobem - celou operaci vykonává pouze femtosekundový laser.

 

NeoSMILE 3D® není jen jiný název pro ReLEx SMILE...

NeoSMILE 3D® je unikátní balíček péče, metodika diagnostiky a odstranění krátkozrakosti včetně pooperační péče. Jedině NeoSMILE 3D® vám garantuje:

 

 

 

V čem je metoda ReLEx SMILE převratná?

Femtolaser odstraní dioptrie přímo v rohovce bez toho, aby musel chirurg na povrchu oka vytvořit lamelu (flap). Uvnitř rohovky laser separuje přebytečnou tkáň. Tu následně chirurg pomocí speciální pinzety z rohovky odstraní. Během zákroku tak nedojde k narušení pevnosti a stability rohovky. Její povrch zůstane celistvý.


Odstraní dioptrie s doposud nejdokonalejší přesností
Při metodě ReLEx SMILE chirurg vůbec nepoužívá excimerové laserové záření. Femtosekundový laser na základě precizních výpočtů uvnitř rohovky separuje ve 3D módu přebytečnou tkáň bez nutnosti vytvářet flap nebo narušit povrch rohovky. 

Bez pálení tkáně
Při metodě ReLEx SMILE úplně odpadá pálení přebytečné tkáně excimerovým laserem. Smile je tedy nejen šetrnější, ale navíc pacienta netrápí pachem spálené tkáně.

Zachovává pevnost a stabilitu rohovky
Při metodě ReLEx SMILE je přebytečná tkáň odstraněna z nitra rohovky, aniž by byl povrch rohovky odstraněn či narušen tvorbou rohovkového flapu.

 

Výhody ReLEx SMILE 

„Metoda Smile v sobě spojuje to nejlepší z dosavadních laserových postupů. Žádná jiná současná metoda nedokáže kombinovat plusy povrchových (PRK, LASEK) a podpovrchových (LASIK, femtoLASIK) operací bez jejich nevýhod,“ vysvětluje primář Oční kliniky NeoVízia v Bratislavě, MUDr. Radovan Piovarči, který zavedl laserovou metodu ReLEx SMILE na Slovensku.

  

Průběh zákroku

NeoLASIK 3D Smile 1.krok NeoLASIK 3D Smile 2.krok NeoLASIK 3D Smile 3.krok

1.krok:
femtosekundový laser provede naříznutí rohovky, zároveň ohraničí rohovkovou tkáň a vytvoří tzv. lentikulu
2.krok:
vytvořenou lentikulu vyjme oční chirurg jemným zásahem pomocí speciální pinzety
3.krok:
odstraněním lentikuly dojde ke změně tvaru rohovky a tím ke korekci dioptrické vady

 

Zákrok je ambulantní. Na operačním sále strávíte přibližně 30 minut, během kterých chirurg odstraní dioptrie na obou vašich očích.

 

„NeoSMILE 3D® je pro nás volbou číslo jedna.

Mám radost, že NeoVize neustále příchází s investicemi do inovativních světových operačních metod. Jsem hrdá, že jsme jako první klinika na Moravě přinesli našim 
pacientům tuto nejmodernější laserovou metodu pro odstranění krátkozrakosti,“ prozrazuje MUDr. Lucie Valešová, specialistka na metodu ReLEx SMILE v NeoVizi.“
MUDr. Lucie Valešová

  

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok na naší oční klinice podstoupili.

 

Cena zákroku

Balíček péče NeoSMILE 3D® nabízíme za férové cenyjsou konečné a jasně dané. Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám laserovou operaci na bezúročné splátky.

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

Dobrý den, je možné operaci metodou NeoSMILE 3D provést i u nízké dioptrické vady, ale vyššího astigmatismu, např. 0,75D 3,0C popř. nižší dioptrie a malý astigmatismus: 2,0D 1,25C Děkuji

Daniel 21.09.2016 07:46
Odpovědět

Dobrý den, uvažuji o laserové operaci, ale jedině bezlamelovou metodou. Relex Smile se doporučuje pacientům s vadou -3 až -10 dioptrií. Jsem na dolní hranici, -2.75 a -3.25. Myslíte, že má smysl objednávat se na vyšetření? Nebo mám počkat na vývoj metody i pro nižší vady? Děkuji, Hana

Hana 25.02.2015 13:49

Dobrý den, pokud je Vaše vada stabilní alespoň 2 roky, můžeme při vaše dioptrickém rozsahu laserovou operaci metodou ReLEx Smile provést. Paní primářka Kalandrová, která se na naší klinice na Smile specializuje, má s touto metodou velmi rozsáhlé zkušenosti a také velmi dobré výsledky. Klidně se tedy objednejte na Vstupní vyšetření - kontakt je 775 858 700.

Mgr. Ondřej Vlasák 25.02.2015 14:27
Odpovědět

Dobrý den, Radku, pokud Vás refrakční vada omezuje ve vidění při Vašich sportovních či jiných aktivitách, kde nejsou brýle optimálním řešením, pak lze i nízké vady doporučit k laserové korekci. Budete-li mít zájem, můžete se na čísle 775 858 700 objednat k refrakčnímu vstupnímu vyšetření, kde vše pečlivě vyšetříme, proměříme a navrhneme Vám optimální řešení.

MUDr. Tomáš Jurečka, Ph.D. 22.12.2014 17:39
Odpovědět

Dobrý den, je mi 24 let a dlouhodobě pracuji s počítačem. Denně cca 10 hodin. Pomalu se mi začíná zhoršovat zrak do dálky. Mám brýle (levé oko) 0,5 a 1,0D (na pravém). Je možná již operace? Vzhledem k tomu, že hodně sportuji a často dělám adrenalinové sporty, tak mě určitá neostrost již omezuje. Za 4 roky mám zhoršení jen na jednom oku o 0,25D. Děkuji za odpověď.

Radek 20.12.2014 17:42
Odpovědět

Dobrý den, Mali, takto vysoké dioptrie je možné řešit buď laserovou operací nebo implantací nitrooční kontaktní čočky ICL. Pro stanovení nevhodnější metody pro Vaše oči je ale nutné podrobné vyšetření. Můžete se k nám objednat na čísle 775 858 700. Věřím, že pro Vás najdeme to nejlepší řešení.

Mgr. Ondřej Vlasák 12.12.2014 14:53
Odpovědět

Dobrý den,
je mi 22 let nosím brýle od 6ti let a nyní mám -10,5 dioptrie na každém oku.Chci se zeptat jakou operaci by jste mi doporučili? jestli není problém s takto vysokými dioptriemi?

Mali 03.12.2014 09:31
Odpovědět

Dobrý den, Karle, podle informací, které uvádíte, by pro Vás metoda NeoSMILE 3D byla nejlepší. Objednejte se, prosím, na podrobné vstupní vyšetření, které trvá asi 3 hodiny. Během tohoto vyšetření důkladně prohlédneme a změříme Vaše oči a dle zjištěných výsledků Vám doporučíme, co je pro Vaše oči nejlepší. Na vyšetření se můžete objednat na čísle 775 858 700.

Mgr. Ondřej Vlasák 10.10.2014 11:28
Odpovědět

Dobry den, je mi 21 let, mam 4 dioptrie na dalku a chtel jsem se zeptat, jestli mohu podstoupit metodu NeoSMILE 3D, nebo spis HD, dekuji.

Karel 10.10.2014 09:53
Odpovědět

Dobrý den, MK, metodu NeoSMILE 3D doporučujeme zejména pacientům se stabilní dioptrickou vadou. Dioptrie by se tedy již "vrátit" neměly. Pokud by ale tato situace nastala, dokorekce je možná metodou NeoLASIK nebo PRK.

Mgr. Ondřej Vlasák 29.08.2014 16:21
Odpovědět

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak by se v tomto případě prováděla následná dokorekce v rámci doživotní záruku, když se tento zákrok dá provést pouze jednou?

MK 29.08.2014 16:04
Odpovědět

Dobrý den Ali,
zákrok NeoSMILE 3D provádíme pouze u pacientů se stabilní dioptrickou vadou, takže dioptrie do dálky už by se Vám měnit neměly. Každopádně se ale na NeoSMILE 3D vztahuje doživotní záruka, takže pokud by případně bylo třeba Váš dioptrický stav v budoucnu upravit, provedeme následný laserový zákrok zcela zdarma.
Před zákrokem je samozřejmě rozhodující podrobné vstupní vyšetření, na které se můžete objednat na čísle 775 858 700.

Mgr. Ondřej Vlasák 26.08.2014 11:14
Odpovědět

Rada bych tento zakrok podstoupila,ale chtela bych vedet lestli je dozivotni, nebo se musi po letech opakovat.Je mi 50 lat.

Ali 10.07.2014 18:01
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek