Spokojenost pacientů:
Objednat na konzultaci
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí

Operace očí laserem - Život bez brýlí je skvělý!

Laserová operace očí trvá patnáct minut. Její výsledek však pozitivně ovlivní celý váš život.  

Život bez brýlí je skvělý! Dokonce až tak, že si to většina našich pacientů před operací nedokáže ani představit. Ráno se vzbudíte a hned vidíte každý detail kolem sebe. Už nikdy nebudete mít špinavé brýle, už nikdy se vám při přechodu ze zimy do tepla nezamlží brýle. Zažijete nepopsatelnou svobodu při sportu, cestování, dobrodružných výletech. Už nikdy neutratíte peníze za nové dioptrické brýle či kontaktní čočky. To je však jen zlomek výhod, které vám laserové odstranění dioptrií přinese. Nový zrak vám změní život. Doslova. Dodá vám seběvědomí, komplimenty, svobodu a odhodlání splnit si dávné sny. 

Podle průzkumu, který jsme provedli mezi našimi českými i slovenskými pacienty, zažívá 94% pacientů po zákroku pozitivní zmeny v životě. 85% z nich cítí pozitivní změny v osobním životě, 84% pacientů má díky novému zraku vyšší sebevědomí.

 

Jaké oční vady je možné laserem řešit?

Všechny laserové metody odstraňování dioptrií spočívají ve změně zakřivení oční rohovky tak, aby optický systém oka co nejvěrněji zobrazoval pozorované předměty na sítnici. V současnosti lze pomocí laserové oční operace odstraňovat dalekozrakostkrátkozrakost i astigmatismus

 

 

Jaké metody nabízíme?

Nejnovější a nejšetrnější variantou laserové operace očí vhodnou pro střední a vysokou krátkozrakost je NeoSMILE 3D®. Tento unikátní balíček péče pro odstranění krátkozrakosti zahrnuje operaci precizní, šetrnou, metodou ReLEx SMILE za použití femtosekundového laseru v 3D režimu, pooperační péči včetně základních léků a umělých slz a doživotní záruku

Oblíbený je rovněž NeoLASIK HD®, u kterého pracují na odstranění dioptrií dva přesné lasery: femtosekundový laser VisuMax, který na rohovce vytvoří ochrannou lamelu, a excimerový laser MEL 80, jenž následně odpaří dioptrické vrstvy rohovky.

Tyto zákroky u nás volí 96% pacientů. Zvláště ti, pro které je prioritou vysoká kvalita, komfort a bezpečnost.

Pro cenově orientované pacienty máme metodu femtoLASIK, pacientům s tenkou rohovkou pak nabízíme metodu PRK nebo implantaci nitrooční čočky ICL.

Nejvhodnější zákrok pro vás vybereme na základě podrobného vyšetření vašich očí a vždy v souladu s vašimi potřebami a požadavky na vidění a finančními možnostmi.

 

 

Průvodce laserovou operací očí ke stažení zdarma

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce laserovou operací očí od Neovize. Zadejte váš email níže nebo stahujte přes web www.laserovaoperace.cz.

 

 

Ceny laserových operací

Operace očí laserem nabízíme za férové ceny. Navíc vám s financováním laserových zákroků umíme pomoci - nabízíme možnost operace na bezúročné splátky

 

Laserová operace nebo nitrooční zákrok?

U některých dioptrických vad není možné dosáhnout uspokojivého výsledku laserovou operací, a proto v těchto případech doporučujeme moderní a bezpečné nitrooční operace.

U nás na Oční klinice NeoVize dokážeme najít vhodný zákrok pro 9 z 10 pacientů. Neslibujeme zázraky a operaci vám provedeme jen pokud jsme si jisti, že vám pomůže. I vám tak umožníme užívat si krás života naplno bez omezení zrakových vad a onemocnění. Naším hlavním cílem je kvalitní vidění pacienta po operaci a jeho lepší život. S vaším zrakem neriskujeme. Pokud pro vás nebude operace vhodná, tak vám ji nedoporučíme. 

 

Reference našich pacientů

Seznamte se se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok na naší oční klinice podstoupili.

 

Rozhodli jste se?

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

 Laserové operace očí v Praze zajišťuje naše sesterská klinika DuoVize.

 


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek