Spokojenost pacientů:
Objednat na konzultaci
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kariéra

ZDRAVOTNÍ SESTRA BrnoSálová sestra - instrumentářka

Požadujeme:

Nabízíme:

V případě zájmu o pracovní pozici Zdravotní sestra zašlete strukturovaný životopis včetně fotografie na emailovou adresu: dratnalova@neovize.cz

OČNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Brno

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci na pozici Lékař/Lékařka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu jaksova@neovize.cz.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - Brno

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud máte pocit, že hledáme právě Vás, pošlete svůj strukturovaný životopis včetně fotografie a ukázky pracovních výstupů na e-mailovou adresu tuzova@neovize.cz.

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek