Implantace fakické nitrooční čočky CACHET na oční klinice NeoVize Brno
16.12.2011 15:12 -
Podívejte se na oční operaci při které na Oční klinice NeoVize v Brně implantovali pacientce fakickou čočku CACHET a zbavili ji tak deseti dioptrií, které ji trápily od dětství.
Fakické nitrooční čočky CACHET jsou vhodné pro pacienty ve věku 18 -- 35 let a krátkozrakostí až do -19 dioptrií.
Operace je velmi šetrná a zcela bezbolestná. --- pacient stráví v den zákroku na klinice pouze 2 hodiny a po zákroku odchází s doprovodem domů. Vlastní operace trvá asi 5 minut. Do druhého dne zůstává oko zalepené.
Čočka CACHET je vyrobena ze speciálního tzv. biokompatibilního materiálu. Tělo jej dobře přijímá, což bylo v zahraničí ověřeno na mnoha milionech pacientů. Čočka vydrží v oku celý život a nevyžaduje ze strany pacienta žádnou péči a pozornost. Je trvale uložena v tak zvané přední komoře oka, kde nahrazuje brýle a kontaktní čočky.
Názory pacientů
Klára Hudská, NeoLASIk HD, Semily
Opravdu to stojí za to!
Kažné ráno hledám brýle - ZBYTEČNĚ!
Naše kontakty
Oční klinika NeoVize
Viniční 4049/235
615 00 Brno-Židenice
e-mail: info(zavináč)neovize.cz
Ordinační doba:
Pondělí 7.30 – 16.30
Úterý 7.30 – 17.30
Středa 7.30 – 16.30
Čtvrtek 7.30 – 16.30
Pátek 7.30 – 14.00
Neovize oční klinika na Facebooku







