Spokojenost pacientů:
Objednat na konzultaci
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Foťte a vyhrajte 50% slevu na laserovou operaci!
14.06.2017

Foťte a vyhrajte 50% slevu na laserovou operaci!

Vyjádřete fotografií, co pro vás znamená "VIDĚT LÉPE".
Jaký má pro vás význam lepší vidění? Jak důležitou roli hraje zrak ve vašem životě? Zachyťte to na fotografii, zúčastněte se fotosoutěže NeoVize a ČiliChili a vyhrajte 50% slevu na laserovou operaci očí
.

 

Jak se zúčastnit?

Soutěž probíhá od 20. 6. 2017 do 27. 6. 2017 na Instagramu @neovize a @duovize. Vaším úkolem je vyfotit, co pro vás znamená "vidět lépe". Fotku pak stačí popsat a sdílet na Instagramu s označením #videtlepe, @neovize, @duovize a @cilichili.

 

Jaké jsou podmínky?

Soutěžící musí být sledujícím obou profilů @neovize a @duovize na Instagramu. Fotografii na téma „vidět lépe“ publikujte na svém instagramovém profilu. Do popisku fotky vložte všechny tyto body:

 

Čím vás odměníme?

Výhrou v soutěži je 50% sleva na laserovou korekci dioptrií. Tu získá autor vítězné fotografie. Pospěšte si, soutěž končí 27. 6. 2017.

 

Kdo vybere vítěze?

Odborná porota Očních klinik NeoVize Brno a DuoVize Praha vybere 1 nejoriginálnější fotografii. Autor vybrané fotografie se stává vítězem a bude vyhlášen na Instagramových profilech @neovize a @duovize, a to do 14 dnů od ukončení soutěže. Vítěz pak má 14 dní na zaslání soukromé zprávy na profil @neovize nebo @duovize s údaji o své osobě (jméno, příjmení, trvalé bydliště, rok narození). Soukromá zpráva výherce musí být odeslaná z instagramového profilu výherce.

 

Přečtěte si plná pravidla soutěže.

 

Sledujte galerii soutěžících na našich sociálních sítích:

Facebook: www.facebook.com/Neovize/

Instagram: www.instagram.com/neovize_brno/


Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek